• Home
  • keyboard_arrow_right FİLM
  • keyboard_arrow_right MARVEL
  • keyboard_arrow_right Simon Kinberg Wolverine 3 ve New Mutants Hakkında Konuştu

FİLM

Simon Kinberg Wolverine 3 ve New Mutants Hakkında Konuştu

Konuk Yazar 1 Aralık 2015


Background
share close

Fox stüdyolarının gelecek bir kaç yıl içinde gösterime sokmayı planladığı mutant evreni maceralarından biri de Hugh Jackman’ın son kez Adamantium pençeli kahraman Wolverine olarak beyaz perdede görüleceği üçüncü macerası hakkında, yönetmeninin James Mangold olacağının kesinleşmesi dışında, filmin Old Man Logan hikâyesini anlatacağı dedikoduları ortaya atılmıştı.

wolverine 3

Yapımcı Simon Kinberg yeni bir röportajında filmin senaryosunun heyecan verici olduğunu ve çekim tarihi belli olduğunda senaryonun tamamlanmış olacağını açıkladı. Kinberg; Wolverine gibi bir karakterin son macerasına yakışır bir film olması için çalıştıklarını ve hayranların beklentisinin farkında oldukları için filmin efsanevi olmasını istediğini söyledi.

 

Ayrıca ana X-Men serisinin geleceğinin belirsizliğinden dolayı Fox Stüdyosunun planları arasında New Mutants karakterlerinin maceralarını anlatmak da var. Fox takviminde 2017 yılı için adsız bir Marvel macerası var ve yapımcı Kinberg bu filmin büyük ihtimalle New Mutants ekibinin maceralarını anlatan bir film olacağını söyledi. Senaryo yazarı ve yönetmen Josh Boone tarafından yazılan taslağın etkileyici olduğu ve Stüdyonun bundan etkilenerek projeye onay verdiği söyleniyor.

disney_s_schedule

Tim Miller’in yönettiği ve Ryan Reynolds’un oynadığı Deadpool Şubat 2016’da, Bryan Singer’ın yönettiği X-Men Apocalypse Mayıs 2016’da, Wolverine 3’ün ise Mart 2017de gösterime girmesi bekleniyor.

 

Yazan: Ripley

Tagged as: .

Previous post

Post comments

This post currently has no comments.

Leave a reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.