• Home
  • keyboard_arrow_right FİLM
  • keyboard_arrow_right DC
  • keyboard_arrow_right Batman v Superman’de Başka Kimler Olacak?

FİLM

Batman v Superman’de Başka Kimler Olacak?

Konuk Yazar 24 Aralık 2015


Background
share close

Star Wars: The Force Awakens heyecanını da atlattığımıza göre artık 2016’ya odaklanabiliriz…

Hollywood ve özellikle süper kahraman filmleri ile ilgili haber sızdırma konusundaki başarısı ile ünlenen Latino-Review’un bize yeni sürprizleri var.

Şimdilik tamamen söylentiden ibaret olan haber, gerçek olması durumunda sopiler niteliği taşıyabileceğinden uyarımızı yapalım.

—————–OLASI SPOILER——————geekstra_justice league

Ana oyuncuları hepimiz biliyoruz. Filmin adının Batman v Superman: Dawn of Justice oluşu, Trinity’yi oluşturan Batman (Ben Affleck), Superman (Henry Cavill) ve Wonder Woman (Gal Gadot) dışında diğer Justice League üyelerinin de filmde görüneceği izlenimini veriyor.

Jason Mamoa’ın Aquaman’i oynayacağını zaten biliyoruz. Figürü bile üretilmiş durumda. Aquaman’in Lex Luthor tarafından olaylara dahil edileceği söyleniyor.

Ray Fisher’ın Victor Stone yani Cyborg’u oynayacağını da biliyoruz. Victor Stone’un Cyborg’a dönüşüm öncesi halinin kısa bir sahnede görülmesi bekleniyor.

Filmde Flash (Ezra Miller) neredeyse bir Easter Egg kıvamında (kayısı?? Sanırım böyle espriler yapabilirim artık?) kızıl bir ışın olarak filmde görünecekmiş. Easter Egg oluşu son kurguda sahnenin kesilme ihtimalini de arttırıyor tabii.

Green Lantern filmde olmayacak. Sanırım Şubat’ta büyük bir başarı yakalaması beklenen Deadpool’un hemen sonrasında girecek Batman v Superman’de Green Lantern’ı ilave ederek geçmiş travmaları anımsatmaya ihtiyaç duymamışlar.

Batman v Superman: Dawn of Justice, ülkemizde Batman v Superman: Adaletin Şafağı adı ile 25 Mart 2016’da vizyona girecek.

Geekstra ailesiyle her konuda muhabbet için Facebook Grubumuza bekleriz.
TwitterYoutube ve Google + hesaplarımızdan da bizleri takip ediniz, Seviniz bizi!
Ayrıca Dükkanımıza da bir göz atmayı unutmayın!

Yazar: Tachikoma

Etiketler: .

Previous post

Yorumlar

Bu içeriğe henüz yorum yapılmamış

Yorumunu Yaz

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Bu site çöp yorumlardan kaçınmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinin nasıl kullanıldığını öğrenmek için tıkla.