Çizgi Roman, Film-Dizi, Oyun, Etkinlik haberleri, Cosplay galerileri ve Podcast yayınları!

Transformers 5, 6, 7 ve 8 Geliyor Desek?

Her şeyden önce şunu sormak lazım: NİYE??

Çünkü para.

Her ne kadar Maykıl Bey ve Transformers filmelerine b*k atsak da şu gerçeği reddetmemiz mümkün değil. Filmler para kazanıyor.

Hasbro yöneticisi Stephen Davis, MIP Junior konferansında konuşmacı olarak çıktığı sahnede Trasformers yazarlarının en az 4 filmlik daha malzeme ürettiklerini belirtti.

“Hasbro, Paramount, Michael Bay ve diğer partnerlerimizden yeni Transformers filmleri görmeye devam edeceksiniz” diye konuşan Hasbro Studios & Entertainment & Licensing başkanı Stephen J. Davis şöyle devam etti:

geekstra_transformers_5_02

“Belki bazılarınız haberdardır ama inanılmaz bir deneyimi geride bıraktık. Trasformers franchise’ının gelecek 10 yılını kağıda dökmek için 3 aylık bir süre içinde A Beautiful Mind ile Oscar kazanan Akiva Goldsman’ın önderdliğindeki çok yetenekli 9 yazar ile bir araya geldik. Onlar Transformers’ın geleceok 10 yıllık yol haritasını çıkardılar ve benzer bir çalışmayı televizyon ve dijital platformlar için de gerçekleştirdik. Sıkı durun Transformers 5 yolda. 6, 7 ve 8 de.”

Bir de Stephen David’in ağızından dinleyin.

Bahsi geçen yazar kadrosunda Steve DeKnight (Daredevil), Ken Nolan (Black Hawk Down), Geneva Robertson-Dworet (Hibernation), Robert Kirkman (The Walking Dead), Iron Man yazarlarından Art Marcum ve Matt Holloway, Zak Penn (X-Men: The Last Stand), Jeff Pinkner (The Amazing Spider-Man 2), Lindsey Beer (How To Nail An Alien) ve Christina Hodson (Unforgettable) bulunuyor.

geekstra_transformers_5_03

Yapılan açıklamaya göre Transformers 5 yine Maykıl Bey tarafından yönetilecek ve senaryo Akiva Goldsman tarafından yazılacak. Mark Wahlberg de seriye geri dönecek.

Niyesinden bahsettim ama bir Transformers filmine daha gider misiniz? Biraz da sizden dinleyelim.

Geekstra ailesiyle her konuda muhabbet için Facebook Grubumuza bekleriz.
TwitterYoutube ve Google + hesaplarımızdan da bizleri takip ediniz, Seviniz bizi!
Ayrıca Dükkanımıza da bir göz atmayı unutmayın!


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Loading...
Devamını oku:
Marvel Now! Bölüm 2

Marvel'ın "Marvel Now" adını verdiği yeni döneminin tanıtımına şurada başlamıştım. Şimdi kaldığımız yerden devam. (Resimlere...

[Fragman] Stonehearst Asylum

Bir Edgar Allan Poe esinlenmesi olan Stonehearst Asylum’un fragmanı ile karşınızdayız. Shutter Island’a benzerliği ile...

Kapat