Çizgi Roman, Film-Dizi, Oyun, Etkinlik haberleri, Cosplay galerileri ve Podcast yayınları!

X-Men Apocalypse Posteri Yayınlandı Fragman Yarın

X-Men filmlerinin resmi twitter hesabından filmin hareketli posteri yayınlandı ve ilk fragmanın yarın (11 Kasım 2015 – gerçi bizim için 12 Kasım sabaha karşı demek oluyor bu) yayınlanacağı açıklandı.

Days of Future Past yönetmeni Bryan Singer, Apocalypse’in de yönetmeni ayrıca bu film yeni üçlemenin de son ayağı. Fragman gelsin, konuşalım.

Oyuncu kadrosunu ve dolayısıyla genişleyen X-Men ekibimizi şöyle bir hatırlayalım. Magneto (Michael Fassbender), Professor X (James McAvoy), Mystique (Jennifer Lawrence), Beast (Nicholas Hoult), En Sabah Nur/Apocalypse (Oscar Isaac) Moira MacTaggert (Rose Byrne) Scott Summers/Cyclops, (Tye Sheridan), Jean Grey (Sophie Turner), Ororo Munroe/Storm (Alexandra Shipp), Kurt Wagner/Nightcrawler, (Kodi Smit-McPhee), Peter Maximoff/Quicksilver (Evan Peters), Alex Summers/Havok (Lucas Till), Warren Worthington III/Angel (Ben Hardy), Jubilation Lee/Jubilee (Lana Condor), Betsy Braddock/Psylocke (Olivia Munn), Caliban (Tómas Lemarquis), William Stryker (Josh Helman).


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Loading...
Devamını oku:
[Cosplay] En İyi X-23 Cosplayleri

Logan filmi yolda ve filmin en çok ilgi çeken unsurlarından biri X-23’ün ilk defa beyaz...

Spider-Man MCU’dan Kopacak Diyorlar!

Marvel Sinematik Evreni... 2008 yılından beri Marvel Studios'un ilmek ilmek eleyerek bugünlere getirdiği bir hanedanlık....

Kapat