ÇİZGİ ROMAN

Batman Dedikoduları

R.ist.T.O. 1 Kasım 2015


Background
share close

Henüz Warner Bros. solo Batman filmi ile ilgili bir açıklama yapmadı fakat bu filmle ilgili dedikoduların çıkmasına engel değil.

JoBlo’nun yazısına göre bir sonraki Batman filmi DC’nin Yaratıcı Yöneticisi Geoff Johns ve Ben Affleck tarafından birlikte yazılacak. Senaryo’nun esinleneceği hikayeler arasında da “A Death in the Family” ve “Under the Hood”un bulunduğu söyleniyor. Hikayeleri bilmeyenler için (Spoiler??), “A Death in the Family” Batman’in ikinci Robin’i Jason Todd’un ölümünü konu alıyor ve “Under the Hood” ise ölümden dönen Jason Todd’un ‘Red Hood’ kimliği ile Gotham’a geri dönüşünü anlatıyor.

geekstra_batman_filmi_03

Sanırsam bu dedikoduların kaynağı seneye gelecek olan Suicide Squad filminde boy gösterecek olan Jared Leto’nun Joker’inin orijinal Joker değil Jason Todd olacağına dair spekülasyonlara dayanıyor.

Hikaye ile ilgli şöyle söylentiler de var. Red Hood Gotham’a gelir ve Batman’i suçlu durumuna düşürmek için Batman kılığında suç işlemeye başlar. Hikaye Joker, Batman ve Red Hood arasında üçlü bir mücadele ile sonuçlanır.

geekstra_batman_filmi_02

Filmde ilk Robin olan Dick Grayson’un da Nightwing kimliği ile yer alacağı da söyleniyor. Batman V Superman fragmanlarında çok tartışılan kurşun delikleri ve grafiti kaplı bir Robin kostümü görünüyor. Fanlar Jared’in Jokerinde Robin’in kostümünde bulunan kurşunlarla eşleşen yara izlerinin olduğu ve bunun Joker’in aslında orijinal Joker değil Jason Todd olduğunu gösterdiğini öne sürmüşlerdi.

geekstra_batman_filmi_01

İnternet ortamlarında daha bir çok spekülasyon dolaşıyor (bazıları komplo teorisi seviyesinde). DC’nin daha da genişleyecek sinematik evreni için Nightwing’in de bir an önce ekranlara yansıması taraftarıyım ben de.

Daha ne gibi dedikodular, fan kurguları ve spekülasyonlar duydunuz? Teorilerinizi paylaşın belki alırız bir dal??

Batman V Superman filmi Mayıs 25 2016’da ve Suicide Squad ise 12 Ağustos 2016’da vizyona girecek.

Geekstra ailesiyle her konuda muhabbet için Facebook Grubumuza bekleriz.
TwitterYoutube ve Google + hesaplarımızdan da bizleri takip ediniz, Seviniz bizi!
Ayrıca Dükkanımıza da bir göz atmayı unutmayın!

Etiketler: .

Yazar

R.ist.T.O.

İzle, oku, tüket... Tekrarla.

list Arşiv

Background
Previous post

Yorumlar

Bu içeriğe henüz yorum yapılmamış

Yorumunu Yaz

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Bu site çöp yorumlardan kaçınmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinin nasıl kullanıldığını öğrenmek için tıkla.