• Home
  • keyboard_arrow_right ÇİZGİ ROMAN
  • keyboard_arrow_right FİLM
  • keyboard_arrow_right Bir X-Force Filminin Tam Zamanı Olduğuna 5 İşaret!

ÇİZGİ ROMAN

Bir X-Force Filminin Tam Zamanı Olduğuna 5 İşaret!

R.ist.T.O. 29 Aralık 2015


Background

geekstra_xforce4

Fox’a her ne kadar Fantastic Four başta olmak üzere bizi hayal kırıklığına uğratan birçok süper kahraman filmi için küfür etsek de, X-Men First Class ile birlikte X-Men filmlerini toparlamış olmasına ve gelecek Deadpool filmi için teşekkür etmemiz gerek. Biliyorum Fox’u süper kahraman filmleri konusunda olumlu bir değerlendirmeye tabi tutmak pek kabul gören bir şey değil ama iyi yaptığı işlerde de hakkını vermek lazım.

Fox’un gündeminde uzun süredir X-Force filminin olduğu söyleniyor. Bence de bir X-Force filminin tam zamanı! 2013 senesinde Fox, Kick-Ass 2’nin yazarı ve yönetmeni olan Jeff Wadlow’u X-Force senaryosunu yazması ve muhtemelen yönetmesi için işe alınmıştı.

Jeff Wadlow projenin başına geçtikten sonra 5 karakterli bir ekip kurulacağını açıkladı. Bu 5 karakterin kimler olacağını açıklamamasına rağmen röportajlarında Deadpool, Wolverine, Cable, Psylocke, Colossus ve Domino hayranı olduğunu belirtmişti.

Senaryo X-Force’un yaratıcısı Rob Liefeld ile de paylaşılmış ve Liefeld’in tepkisi “etkileyici ötesi” olmuştu. Senaryonun en iyi tarafının ekip üyelerinin birbirleriyle olan bağları ve arkadaşlıkları olduğunu belirten Liefeld, filmde Deadpool ve Cable’ın yer alacağı bilgisini de sızdırmıştı…

Fox’ta her şey bir X-Force filminin yapımına doğru hızla yol almaya başladığı sırada internet ortamlarına “sızdırılan” Deadpool deneme çekiminin beklenenden büyük ilgi görmesi üzerine, “bir Deadpool filmi farz!” diyerekten tüm süper kahraman filmlerinin üstünde bir öncelik tanınarak Deadpool yapımına başlandı.

Evet şimdi gelelim fasulyenin faydalarına…

Devam>>

Tagged as: .

Avatar
Author

R.ist.T.O.

İzle, oku, tüket... Tekrarla.

list Archive

Previous post

Post comments

This post currently has no comments.

Leave a reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.


Devamını oku:
GPoD 56: Power Rangers, Death Note ve Serbest Çağırışımlar

Duyduk duymadık demeyin yeni GPoD var! Evet Kafkaesk ile sonunda zaman denkleştirip GPoD çekme fırsatı...

Assasin’s Creed Filminden Yeni Görüntüler

Fox gelecek Assassin’s Creed filminden birkaç yeni görüntü daha paylaştı. Görsellerle birlikte Perşembe günü filmin...

Kapat