• Home
  • keyboard_arrow_right ÇİZGİ ROMAN
  • keyboard_arrow_right FİLM
  • keyboard_arrow_right Captain America: Civil War Dedikoduları

ÇİZGİ ROMAN

Captain America: Civil War Dedikoduları

R.ist.T.O. 22 Ağustos 2015


Background

Öncelikle şunu belirteyim, aşağıda doğrulanmamış bile olsa Captain America: Civil War filmiyle ilgili spoiler barındırabilecek bir içerik bulunuyor olabilir.

geekstra_civilwar (3)

Spoiler’ı göze aldığınızı varsayarak devam ediyorum. Belki hatırlarsınız yıllardır MCU’ya gelmesi istenen hikayelerden biri Civil War idi ve aramızda yaptığımız muhabbetlerde benim tutumum her zaman “Spider-Man’siz Civil War olmaz” idi.

Tabii sonrasında doğal olarak “Spider-Man Marvel’e geçmedikçe Civil War olmaz” ile başlayan ve “Sony batsa da Spider-Man’in hakları tekrar Marvel’e geçse” ile biten muhabbet döngüsünde dolandık durduk.

Sonra, bir mucize gibi önce Marvel, Captain America: Civil War’ı açıkladı (tabii ki Spidey’siz olmaz! diye haykırdım), sonrasında da Sony Spider-Man karakteri ile ilgili filmleri Marvel çatısı altlına çekme kararını açıkladı.geekstra_civilwar (1)

Mutuluktan uçarken acaba… acaba Spider-Man’in castingi Civil War’a yetişir mi hayalleri kurmaya başladık… tabii ki Marvel’de maaşlı çalışan peri babalarımız dualarımızı kabul etti ve Civil War’da Spider-Man’i göreceğimizi öğrendik.

Geldik potansiyel spoilerlı kısma.

Captain America: Civil War’un Almanya çekimleri yakın zamanlarda sona erecek ve setten sızan dedikodulara göre Spider-Man olarak cast edilen Tom Holland’ın sette önemli sahneler çekmekte olduğu yönünde.

Asıl dedikodu Spider-Man’in çektiği önemli sahnelerden birinin Captain America ile olan dövüş sahnesi olduğu söylentisi.

Bu sahnenin klasik “iyi adamlar bir yanlış anlama nedeniyle önce dövüşür sonra barışır” konseptli bir tanışma sahnesi mi olduğu yoksa çizgi romanın hikayesinde olduğu gibi, bölünmüş tarafların mücadelesinden bir sahne mi bilmiyoruz.

Nabzınız yükseldi mi? Heyecanlandınız mı?

Dua edin de Galaktus bize 2016’nın sonunu görmeyi nasip etsin.

Tagged as: .

Avatar
Author

R.ist.T.O.

İzle, oku, tüket... Tekrarla.

list Archive

Previous post

Post comments

This post currently has no comments.

Leave a reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.


Devamını oku:
Google’dan Judgment Day Hazırlıkları!

Google’ın Skynet’e dönüşümünü yakından takip edenlerdenim (bkz: link). Gerçi iş pesimistliğe geldiğinde, Skynet öncesi başımıza...

BAFTA 2016-2017 Oyun Ödüllerini Kazananlar Belli Oldu!

Şubat ayında film ödüllerini dağıtan BAFTA akademisi oyun bazında da ödülleri dağıttı. Inside aldığı dört...

Kapat