ÇİZGİ ROMAN

[Galeri] Suicide Squad

R.ist.T.O. 31 Ekim 2015 1


Background
share close

SS2016’da girecek bir filmi için heyecan yapmak artık hayatımızın bir parçası hatta bir yaşam biçimi (ne diyo la bu?).

Suicide Squad ile ilgili daha önce çeşitli şeyler söyledim ve şimdi söyleyeceğimi daha önce söyleyip söylemediğimi bilmiyorum (biraz da hastayım ne yalan söyleyeyim saçmalıyor olabilirim) fakat bu film giderek daha çok ilgimi çekmeye başladı.

Çizgi romanlarda takım/ekip hikayelerini solo serilere tercih ettiğimi de daha önce söyldimdi sanırsam (hatırlayanın olup olmadığı da başka bir konu tabii). Suicide Squad, “sevdiğim” takımlardan biri değil. Holivut’un filmin çıkışından bu kadar erken hype oluşturma çabası kanımca filmle ilgili heyecanı yüksek tutmakla birlikte garip veya beklenmedik ögelere potansiyel izleyicilerin “alışması”na olanak tanımak için olsa gerek diye düşünmeye başladım(e, günaydın) çünkü karakterlerinin çoğuna ve çizgi roman serisine pek ilgi duymuyor olmama rağmen yukarıda da dediğim gibi her geçen gün daha da ilgimi çekiyor.

Kısmen de yaratılmak istenen “Wow faktör”ü öldürmüyor değil ama anlık dışlama dürtüsünü uzun vadede yumuşatmak bir takım sürpriz ögelerden vazgeçmekten daha faydalı (en azından genel kitleye erişim bakımından) ve karlı olduğunu düşündükleri anlamına geliyor sanırım.

Neyse kısaca demek istediğim Suicide Squad’ın hypından ötürü o kadar çok haber ve görsele maruz kaldım ki, Jared Leto’nun dövmeli Joker’ine de Adewale Akinnuoye-Agbaje’nin Killer Croc’una da ve Will Smith’in Deadshot’una da alıştım. Alışmış olmaktan da şikayetçi değilim açıkçası.

Neyse konunun özü benim maruz kaldığım şeylere siz de maruz kalın diye bir galeri yaptım! Muahthahahaha ahaha.

12 Ağustos 2016’da ülkemizde vizyona girmesi beklenen Suicide Squad’ı muhtemelen hepimiz izleyeceğiz. Peki sizce film nasıl olacak? DC’ye yeni bir soluk getirebilecek mi? Yoksa yine bir DC hayal kırıklığı mı olacak?

Geekstra ailesiyle her konuda muhabbet için Facebook Grubumuza bekleriz.
TwitterYoutube ve Google + hesaplarımızdan da bizleri takip ediniz, Seviniz bizi!
Ayrıca Dükkanımıza da bir göz atmayı unutmayın!

Etiketler: .

Yazar

R.ist.T.O.

İzle, oku, tüket... Tekrarla.

list Arşiv

Background
Previous post

Yorumlar

This post currently has 1 comment.
  1. Can Bolat on 31 Ekim 2015

    Diğer izlediğim süper kahraman filmlerinden çok farklı olacağını düşünüyorum. Kısaca IMDb’ye söyleyin TOP 250’de bu filme yer açsın. 😀

Yorumunu Yaz

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Bu site çöp yorumlardan kaçınmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinin nasıl kullanıldığını öğrenmek için tıkla.