• Home
  • keyboard_arrow_right ÇİZGİ ROMAN
  • keyboard_arrow_right DC
  • keyboard_arrow_right [Galeri] Yeni Dark Knight III Varyant Kapakları

ÇİZGİ ROMAN

[Galeri] Yeni Dark Knight III Varyant Kapakları

R.ist.T.O. 29 Kasım 2015


Background
share close

Haberiniz vardır Dark Knight III: The Master Race #1 ABD’de 25 Kasım’da raflara çıktı. Dark Knight serisinin son halkası olacak bu hikaye hem DC hem de Batman franchise’ı için büyük bir olay. Dark Knight Returns ile başlayan seri abilerimizin nesli için Batman’in yeniden keşfedildiği ve ana akımda yeniden ana sahnede yer almasını sağlamış bir cilt.

Dark Knight Returns, tüm zamanların en iyi Batman hikayesi olarak gösterilir. Çizgi roman sıralamalarında mutlaka ilk 10’a giren (Batman listesinde genelde hep ilk  3’te yer bulur) efsaneleşmiş bir hikayedir. Bir çok kişiye göre de Watchmen ile birlikte çizgi roman tarihinde “Karanlık Çağı” (daha karanlık bir atmosfer taşıyan ve daha sert görsel/psikolojik dışavurumların popülerleştiği dönem. Demir Çağı ve Modern Çağ olarak da bilinir) başlatmış hikayelerden.

Daha önce sizinle paylaştığım yazılarımda da belirttiğim (Yorumlu yazılarımı aşağıdaki linkleri tıklayarak okuyabilirsiniz.) serinin önemi ve gereği bir kenara DC Dark Knight III’ü kutlamak için büyük bir etkinlik yaptı. Bazı çizgi roman mağazalarının da katkısıyla Dark Knight III: Master Race için toplamda 71 varyant kapak çıkarttı. Bu kapakların 24 tanesi mağazalara özel olup yalnızca o mağazalarda satışa çıktı.

[Yorumlu] Dark Knight III – The Master Race – Kim Bu Frank Miller?
[Yorumlu] Dark Knight III – The Master Race – Dark Knight Serisi
[Yorumlu] Dark Knight III – Gerekli mi?

Kapakları çizen sanatçıların listesini şöyle bir sıraladığınızda piyasanın en büyük isimlerinin neredeyse tamamını görmek mümkün.

Biz de sizler için varyant kapakların bir kısmını galeri şeklinde sunalım dedik.

Haydi başlayalım.

Tagged as: .

Author

R.ist.T.O.

İzle, oku, tüket... Tekrarla.

list Archive

Background
Previous post

Post comments

This post currently has no comments.

Leave a reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.