Çizgi Roman, Film-Dizi, Oyun, Etkinlik haberleri, Cosplay galerileri ve Podcast yayınları!

Witcher 3 Wild Hunt Koleksiyoncu Versiyonunu İnceledik!

Selam gençler! Bu yılın en çok beklenen oyunlarından Witcher 3 nihayet satışa çıktı. Oyunu 19 Mayıs’dan beri oynuyorum ve RPG severlere şiddetle öneririm. Adamlar gerçekten çok acayip bir oyun yapmışlar.

Oyunun koleksiyoncu versiyonu ilk ön siparişe açıldığında hiç tereddüt etmeden ve vakit kaybetmeden Amazon.com’dan ön siparişi basmıştım. İyi ki de basmışım zira 24 saat içinde oyunun PS4 koleksiyoncu versiyonu tükenmişti.

Velhasıl Amazon.com oyunun çıkışı ile beraber benim paketi de kargoladı ve paket o hafta sonu elimdeydi. Ben de hemen oturup hem kutu açma hem de inceleme yaptığım bir Geek Ganimeti çektim.LOGO_witcher3 copy

Bu Geek Ganimeti’nde Witcher 3 Wild Hunt Koleksiyoncu Versiyonu’na detaylıca baktık, inceledik. Gerçekten de her koleksiyoncunun ve Witcher hayranının ağzının suyunu akıtacak, dolu dolu bir paket var karşımızda. Bu paketin ülkemizde satışa sunulmamış olması gerçekten üzücü. Az da olsa oyunculara bu paketi satın alma şansı tanınmalıydı. Hele ki bir çok Türk oyun basınına oyunu tanıtmaları için bu paketin gönderildiğini düşünürsek. Ülkemizde satılmayan bir paketin kutu açma ve tanıtım videolarıyla pazarlanmaya çalışılması nasıl bir kafanın ürünü gerçekten anlamak güç.

Neyse lafı uzatmayalım ve sizleri videomuz ile baş başa bırakalım.

Hadin


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Loading...
Devamını oku:
Person of Interest S.4 ‘ü Beklerken!

Person of Interest benim büyük bir beğeni ile takip ettiğim dizilerden. Tamam birinci sezonda işler...

Luke Cage Fragmanı Yayınlandı!

Yaklaşık 2 hafta önce SDCC'de Netflix'in Marvel dizilerinden çeşitli teaser ve tanıtım videolarıyla (şurada paylaşmıştık)...

Kapat