• Home
  • keyboard_arrow_right TEKNOLOJİ
  • keyboard_arrow_right OYUN
  • keyboard_arrow_right Razer Yeni Mikrofonu Seiren Pro’yu Duyurdu!

TEKNOLOJİ

Razer Yeni Mikrofonu Seiren Pro’yu Duyurdu!

ExOblivione 9 Mayıs 2015


Background
share close

Selam gençler!

Video oyun severlerin yakından tanıdığı ve takip ettiği dünyanın önde gelen oyuncu aksesuarları firması Razer, streamer’lar, YouTuber’lar, video içerik yayıncıları ve müzisyenler  için tasarlanmış dijital mikrofonu Razer Seirēn Pro’yu duyurdu.

Razer_SeirenPro 02

Özellikle yayıncılık işini profesyonel anlamda yapan kişiler için kaliteli bir mikrofon gerçekten çok önemli. Zira hali hazırda oynadığınız oyunun sesi üzerine konuştuğunuz bir içerik üretiyorsunuz ve sesinizin  uğultularla veya üst kattaki komşunuzun duvara çivi çakması gibi dış etmenlerle karışmasını istemiyorsunuz.

İşte bu noktada Razer Seirēn Pro devreye giriyor. Razer’ın yeni kondenser mikrofonu, XLR kayıt yapma ve yüksek geçişli filtre gibi önemli özellikler taşıyor. Böylelikle yayıncıları arka plandaki rahatsız edici seslerden kurtarıyor.

Vay be! Bizim podcastler için bir tane bu mikrofondan edinsek hiç fena olmaz gibi ne dersin Ristto?

Razer_SeirenPro 03

Razer Seirēn Pro’yu analog XLR veya dijital USB bağlantısı ile kullanarak kayıt yapmanızda mümkün. Bu seçenek sayesinde doğrudan miksaj masasına ve kameralara bağlanabiliyor ki kullanıcılar isterse XLR seçeneği ile çoklu mikrofon ve enstrümanları miksaj masasına bağlayarak daha gelişmiş bir hareket kabiliyetine sahip olabilecekler. Harika. Bizim miksaj masamız yok ama olanlar için güzel bir özellik.

Razer_SeirenPro 01

Razer Seirēn Pro ile ilgili daha fazla bilgi edinmek ve ürünleri incelemek için Razerzone  adresini ziyaret edebilirsiniz.

Hadin

Etiketler: .

Previous post

Yorumlar

Bu içeriğe henüz yorum yapılmamış

Yorumunu Yaz

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Bu site çöp yorumlardan kaçınmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinin nasıl kullanıldığını öğrenmek için tıkla.