• Home
  • keyboard_arrow_right ÇİZGİ ROMAN
  • keyboard_arrow_right DC
  • keyboard_arrow_right Batman: The Killing Joke Animasyon Filmi

ÇİZGİ ROMAN

Batman: The Killing Joke Animasyon Filmi

Tachikoma 16 Mart 2016


Background
share close

Batman animasyonlarının efsanevi ses sanatçıları Mark Hamill ve Kevin Conroy’un baş rolleri paylaştıkları Batman: The Killing Joke için ilk kare paylaşıldı.

Mark Hamill Twitter hesabından bu görseli üç defa çizgi romandan alıntılar ve “THE”, “KILLING”, “JOKE” kelimeleri ile paylaştı.

2016’nın yaz aylarında stream ve satışa sunulacak animasyon orijinal hikaye kadar sert olacak mı bilmiyoruz. Rated R olacağına dair söylentiler de vardı fakat WB Animations’un şimdiye kadar PG-13’ı aşan bir animasyon çıkartmadı diye biliyorum.

DC’nin çizgi roman evreninin devamlılığından The Killing Joke’u çıkartacağının söylendiği bu günlerde hikayenin animasyon versiyonunu ile ilgili bir haber yapmak biraz garip fakat devamlılıktan çıkartılıp bir “stand alone” hikaye haline gelse de The Killing Joke’un gelmiş geçmiş en iyi Joker orijin hikayesi olduğu gerçeğini hiçbir şey değiştiremez.
Geekstra ailesiyle her konuda muhabbet için Facebook Grubumuza bekleriz.
TwitterYoutube ve Google + hesaplarımızdan da bizleri takip ediniz, Seviniz bizi! Bize destek olmak isterseniz, PATREON sayfamızdan bizlere destek olabilirsiniz.
Bu arada dost sitemiz Paralel Evren Çizgi Roman Dükkanına da göz atın!

Etiketler: .

Previous post

Yorumlar

Bu içeriğe henüz yorum yapılmamış

Yorumunu Yaz

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Bu site çöp yorumlardan kaçınmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinin nasıl kullanıldığını öğrenmek için tıkla.