Çizgi Roman, Film-Dizi, Oyun, Etkinlik haberleri, Cosplay galerileri ve Podcast yayınları!

Batman: The Killing Joke Animasyon Filmi

Batman animasyonlarının efsanevi ses sanatçıları Mark Hamill ve Kevin Conroy’un baş rolleri paylaştıkları Batman: The Killing Joke için ilk kare paylaşıldı.

Mark Hamill Twitter hesabından bu görseli üç defa çizgi romandan alıntılar ve “THE”, “KILLING”, “JOKE” kelimeleri ile paylaştı.

2016’nın yaz aylarında stream ve satışa sunulacak animasyon orijinal hikaye kadar sert olacak mı bilmiyoruz. Rated R olacağına dair söylentiler de vardı fakat WB Animations’un şimdiye kadar PG-13’ı aşan bir animasyon çıkartmadı diye biliyorum.

DC’nin çizgi roman evreninin devamlılığından The Killing Joke’u çıkartacağının söylendiği bu günlerde hikayenin animasyon versiyonunu ile ilgili bir haber yapmak biraz garip fakat devamlılıktan çıkartılıp bir “stand alone” hikaye haline gelse de The Killing Joke’un gelmiş geçmiş en iyi Joker orijin hikayesi olduğu gerçeğini hiçbir şey değiştiremez.
Geekstra ailesiyle her konuda muhabbet için Facebook Grubumuza bekleriz.
TwitterYoutube ve Google + hesaplarımızdan da bizleri takip ediniz, Seviniz bizi! Bize destek olmak isterseniz, PATREON sayfamızdan bizlere destek olabilirsiniz.
Bu arada dost sitemiz Paralel Evren Çizgi Roman Dükkanına da göz atın!


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Loading...
Devamını oku:
Gotham Karakter Posterleri

Fox yeni dizisi Gotham için yeni karakter posterleri yayımladı. Dizi Bruce Wayne daha Batman olmadan...

Fargo 2. Sezon Geliyor!

[Güncellendi - 2. sezon fragmanını yazının altında bulabilirsiniz] FX’in başarılı dizisi Fargo’nun ikinci sezon onayı...

Kapat