Çizgi Roman, Film-Dizi, Oyun, Etkinlik haberleri, Cosplay galerileri ve Podcast yayınları!

[Fragman] Moana İlk TV Spot

Disney’in uzun zamandır Pixar’ın gölgesinde kalan uzun metraj animasyonları son yıllarda güçlü bir dönüş yaptı. Frozen, Biag Hero 6 ve Zootopia gibi filmlerinin ardından gelen Moaana da yine büyük ümit vadediyor.

büyük ümit vadediyor.

Filmde Dwayne “The Rock” Johnson Mauni adında bir yarı tanrıyı seslendiriyor. Aladdin, Küçük Deniz Kızı ve Prenses ile Kurbağa filmlerinin de yönetmenleri olan John Musker ve Ron Clements’in yönettiği Moana’nın konusu kısaca şöyle:

Yaklaşık 3000 yıl önce cesur denizciler Pasifik Okyanusunda yelken açarak birçok ada keşfetmişler faka son 1000 yıldır bilinmeyen bir sebepten keşifler durmuştur. Moana adında genç ve maceraperest bir kız, yeniden keşiflerin önünü açmak ve usta bir “Yol Bulucu” olduğunu kanıtlamak için “Ata görevi”ni üstlenir. Yolculuğu sırasında Mauni adında bir yarı tanrı ile karşılaşır ve birlikte canavarlarla, macera ve keşif dolu bir yolculuğa çıkarlar.

Film ülkemizde 20 Ocak 2017’de vizyona girecek. John Musker, Ron Clements tarafından yönetilen filmin oyuncu kadrosunda Auli’i Cravalho, Alan Tudyk, Dwayne Johnson, Phillipa Soo gibi isimler var.

Geekstra ailesiyle her konuda muhabbet için Facebook Grubumuza bekleriz.
TwitterYoutube ve Google + hesaplarımızdan da bizleri takip ediniz, Seviniz bizi!
Bu arada dost sitemiz Paralel Evren Çizgi Roman Dükkanına da göz atın!


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Loading...
Devamını oku:
[Köşe Yazısı] Star Wars Celebration 2017’den Beklentilerim

Star Wars Celebration , ilk olarak 1999 yılında Star Wars Episode I : The Phantom...

Testere: Jigsaw Efsanesi Ön Gösterimine Davetlisiniz!

Selam gençler, Nasılsınız? Umarım keyifler yerindedir. 3 Kasım'da Testere efsanesi sinemalara geri dönüyor ve Geekstra...

Kapat