Çizgi Roman, Film-Dizi, Oyun, Etkinlik haberleri, Cosplay galerileri ve Podcast yayınları!

Batman v Superman Haber Derlemesi

Son birkaç günde yetişemeyeceğimiz kadar haber birikmiş. Bu nedenle Voltron’u oluşturmaya karar vermedik tabii ama birkaç haberi birleştirerek sunmaya karar verdik.

Henry Cavill, Omaze kurumu için yaptığı destek kampanyasında yılların cevapsız sorusunu saf, temiz ve ikna olmaz bir grup çocuğa sordu. Batman mi kazanır, Superman mi? Nedir bu çocukların çektiği… Ne olursa olsun çocukların tepkilerinin çok şirin olduğu kesin.

Bu arada Henry zayıflamış gibi geldi. Bu adam Justice League çekimleri için antrenmana başlamamış mıydı?

Omaze bağış kampanyasında büyük ödülü kazananlar Henry Cavill ile bir helikopter gezisi, Ben Affleck ile Batmobil gezisi ve Jesse Eisenberg ile kırmızı halıda takılma fırsatı yakalayacak. Siz de şansınızı denemek istiyorsanız buradan katılabilirsiniz.

Batmobil demişken Batman v Superman’in Imax klibinde Batmobil’in Bat Cave’e girişi (çıkışı da olabilir) gösteriliyor.

Bruce Wayne’in Jeep reklamı

Yeni Posterler

Ve Lex teması ile ilgili ilginç bir detay

Empire dergisinin Batman v Superman sayısından taranmış sayfalarımız da var.

Justice Leage’e de biraz değinelim değil mi? Justice League Part-1 (iki film olacak bildiğiniz gibi…) 11 Nisan’da resmen yapıma başlıyor. Bu Batman v Superman: Dawn of Justice açıldıktan iki hafta sonrası anlamına geliyor.

Snyder şöyle bir demeç vermiş:

Justice League konseptini uygulamaya koymak çok güzel bir fikir ve biraz da [stüdyonun] “zamanı geldi” demesi durumu da söz konusuydu. Stüdyoyu bu konuda suçlamıyorum çünkü uzun zamandır yapılması planlanan bir projeydi fakat yaratıcılık anlamında zorlayıcı bir durum olduğunu da itiraf etmem gerekiyor. ‘Ne var ki diğer Justice League karakterlerini de koyacaksın’ diyebilirsiniz ama onların var olabileceği bir dünyayı önce yaratmak gerekiyor.

Batman v Superman yalnızca Justice League filmleri için değil Wonder Woman ile başlayacak bir çok DC kahramanının solo filmlerine de öncü niteliği taşıyacağı için çok önem verilen bir film. Umarım hayal kırıklığına uğratmaz ve/veya bizim gerçek dışı beklentilerimizin gölgesinde kalmaz.

Geekstra ailesiyle her konuda muhabbet için Facebook Grubumuza bekleriz.
TwitterYoutube ve Google + hesaplarımızdan da bizleri takip ediniz, Seviniz bizi!
Ayrıca Dükkanımıza da bir göz atmayı unutmayın!


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Loading...
Devamını oku:
Marmara Çizgi’den Chew!

Amerika'da Haziran 2009'dan beri yayınlanan ve eğlecenli konusu, keyifli çizgisiyle büyük beğeni toplayan Chew, ülkemizde...

Doctor Who Noel Baba’ya Karşı!

Ne yalan söyleyeyim Doctor Who’nun son sezonu pek de tatmin edici değildi. Peter Capaldi’nin Doktor...

Kapat