Çizgi Roman, Film-Dizi, Oyun, Etkinlik haberleri, Cosplay galerileri ve Podcast yayınları!

Batman v Superman’den Görüntüler Batman’in Teknolojisi ve Alfred’in Rolüne Dikkat Çekiyor.

Batman v Superman: Dawn of Justice’den görüntüler yağmaya devam ediyor. Paylaşılan yeni görüntüler Batcave ve Alfred karakterine dikkat çekiyor. Bu görüntüler sızdırılan resmi Batman v Superman kitabından alınma.

Filmle ilgili spoiler okumak istemeyenlerin bundan sonrasını okumamalarını öneriyorum. Zira filmin detayları ile ilgili bilgi içeriyor olabilir.

Batman v Superman’de boy gösteren Alfred’in ne kadar Earth 2 Alfred’ini andırdığından bahsetmiştik. Filmde Alfred Wayne’lerin uşağı değil Martha ve Thomas Wayne’in koruması olarak işe alınmış eski bir SAS mensubu olduğu ve Bruce Wayne’in güvenlik biriminin başında olduğu söyleniyor.

Alfred, Wayne malikanesinde yaşamıyor, kendine ait bir karavanı var. Batcave ise malikanenin altında değil Wayne’lerin göl kenarındaki villasının altında olacakmış.

Batman’in kaskı titanyumdan oluşuyor, gece görüşü ve ses değiştirici mikrofon gibi bir çok teknolojik aparatlar içeriyor (bunun anti Superman zırhının parçası olan maske olduğunu tahmin ediyorum aksi taktirde “kabus” sahnesini hepten saçma bir hale dönüşüyor). Anti Superman zırhının Burce ve Alfred tarafından yapıldığı ve zırhın güç kaynağının kriptonit olup olmadığı belirtilmemiş.

Batman’in cephanesinde geleneksel tabancalara benzeyen ama uyuşturucu iğneler atan silahlar mevcut ve fragmanlarda gördüğümüz silahların kanca atan silahlar olduğu söyleniyor.

25 Mart 2016’da vizyona girecek Batman v Superman: Dawn of Justice ile ilgili çok tartışma var. Kimileri filmle ilgili hiçbir kötü unsur bulamazken kimileri de filmi daha şimdiden yerden yere vurmaya başladı.

Bir DC fanı olarak içimdeki fanboy’un sesi ağır bassa da her şeye rağmen filmin yarattığı beklenti, bizim filmde gördüğümüz potansiyel ve DC’nin en büyük karakterlerinin ilk defa aynı perdede yer alacakları gerçeği heyecan verici olduğu kadar ürkütücü.

Tüm bu faktörlerin, film ile ilgili kanımızı etkileyecek çarpanlar olacağını düşünüyorum. Ya çok seveceğiz ya da büyük hayal kırıklığı yaşayacağız. Ya kızacağız, ya tapacağız… ve filmi beğenmeme ihtimali bile başlı başına beni ürkütüyor. Sanki at yarışına bahis oynamış gibiyim…

Fakat her şeye rağmen şundan eminim. Filmin işçiliği bir harika ve prodüksiyonun da bir o kadar iyi olacağına eminim.

Geekstra ailesiyle her konuda muhabbet için Facebook Grubumuza bekleriz.
TwitterYoutube ve Google + hesaplarımızdan da bizleri takip ediniz, Seviniz bizi!
Ayrıca Dükkanımıza da bir göz atmayı unutmayın!


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Loading...
Devamını oku:
Marvel’den bir Captain Britain Dizisi Mi Geliyor?

  Poster tasarımcısı ve yapımcı Ciara McAvoy Twitter hesabı üzerinden “1000. Tweetim olarak: Gelecek #CaptainBritain...

Batman v Superman: Adaletin Şafağı Ön Gösterimi İptal Edildi.

Ülkemizde yaşanan trajedilerden dolayı Batman v Superman: Adaletin Şafağı için yapılacak ön gösterimin iptal edildiği...

Kapat