Çizgi Roman, Film-Dizi, Oyun, Etkinlik haberleri, Cosplay galerileri ve Podcast yayınları!

Deathstroke Arrow’a Dönmeyecek

Arrow’un sıkı takipçilerindenseniz Deathstroke’un Arrow dizisi için ne kadar önemli bir karakter olduğunu bilirsiniz. Daha dizinin ilk bölümünde hatta tanıtım videoları bile Deathstroke maskesinin gözüne saplanmış oku göstererek başlıyor.

Dizinin ikinci sezonu ise tamamıyla Deathstroke üzerine dönüyor. Bildiğimiz kadarıyla da kendisi hala Lian Yu adasındaki hapishanede çürüyor.geekstra_deathstroke (5)İkinci sezon sonrası Deathstroke’un diziye geri dönmesini talep eden bir çok fan oldu. Stephen Amell de Heroes and Villains Fan Fest’te Manu Bennett’in Deathstroke olarak diziye geri dönmesini istediğini açıkladığında internet koptu gitti.

Manu Bennett şuanda MTV’nin Shannara Chronicles dizisinde rol alıyor fakat Twitter üzerinden fikri desteklediğini belirtmişti.geekstra_deathstroke (4)Konu dönüp dolaşıp Marc Guggenheim’in Tumbler Q&A’inde sorulduğunda verdiği cevap şuydu:

“Slade Wilson karakteri başka bir DC projesinde yer alacak”

Daha önce şurada  Teen Titans dizisiyle ilgili bir haber paylaşmıştık. Bilen bilir Deathstroke çok uzun süre Teen Titans’ın ezeli düşmanıydı (ve karakteri oldukça karizmatik bulan biri olarak Slade Wilson’un bir avuç çocuğa şamar oğlanı edilmesi sinirimi bozuyordu). Guggenheim’in bu açıklaması acaba olası bir Teen Titans dizisiyle mi ilgili?geekstra_deathstroke (2)Bir diğer teori de DC’nin televizyon ve sinema projelerinde örtüşen karakterleri ayırmaya çalıştığı yönünde. Suicide Squad filminde oynayan Scott Eastwood’un aslında Slade Wilson karakterini canlandıracağı ile ilgili söylentiler vardı (bazıları Nightwing olduğu iddiasında). Arrow’da Amanda Waller’ın öldürülmesi ve Katana’nın da dizide Nisa tarafından öldürüldüğünün ima edilmiş olması bu teoriyi destekliyor gibi.

Eğer bu teori doğru ise Arrow, The Flash ve Legends of Tomorrow gibi dizilerde Suicide Squad karakterleri başta olmak üzere bir daha DC filmleriyle örtüşen karakterler göremeyeceğimiz anlamına geliyor.geekstra_deathstroke (1)Bu teorinin şöyle bir açığı var… The Flash kendi adıyla bir diziye sahip zaten ve Batman v Superman: Dawn of Justice başta olmak üzere bir sürü Justice League ve solo filmlerde yer alması bekleniyor. Fanların yorumu ise The Flash filmi gelene kadar The Flash dizisinin Flash ünvanının Barry Allen’den Wally West’e geçmiş olacağı.

Wally’nin bu kadar erken diziye dahil edilmiş olmasının sebeplerinden birinin DC’nin mümkün olduğunca birbirinden ayrı sinema ve tv dünyaları oluşturma çabası olduğu söyleniyor.

Sizin yorumlarınızı alalım! Slade Wilson’un dahil olduğu diğer DC projesi ne olabilir? Suicide Squad’da Slade Wilson’u görecek miyiz? Flash dizisi bir noktadan sonra Barry Allen’in değil Wally West’in Flash olduğu bir diziye mi dönüşecek?

Geekstra ailesiyle her konuda muhabbet için Facebook Grubumuza bekleriz.
TwitterYoutube ve Google + hesaplarımızdan da bizleri takip ediniz, Seviniz bizi!
Ayrıca Dükkanımıza da bir göz atmayı unutmayın!


Comments to Deathstroke Arrow’a Dönmeyecek

  • Çok iyi olur. The Flash dizisinin Wally West geçmesi çünkü yavaş yavaş Barry Allen portresini zedelemeye başlıyorlar. Hoyratca kullanıyorlar.

    Can Bolat 10 Şubat 2016 19:46 Cevapla

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Loading...
Devamını oku:
Geekstra’nın Yeni Yazarları, Aramıza Hoşgeldiniz!

Selam gençler! Bir süre önce yeni yazar arayışında olduğumuzu duyurmuştuk. Bu duyurumuz sonrası takipçilerimizden gelen...

GPoD 26 – MARSLI

Selam Gençler! GPod'un bu bölümünde 2 Ekim'de vizyona giren ve daha önce sitemizde çokça bahsettiğimiz...

Kapat