Çizgi Roman, Film-Dizi, Oyun, Etkinlik haberleri, Cosplay galerileri ve Podcast yayınları!

[Fragman] CW Superhero Fight Club

Evet bu videonun teknik olarak bir fragman olmadığının farkındayım.

CW’nun yalnızca ABD “ücretsiz, tam erişim” olarak sunduğu CW uygulaması ile izlenebilen CW Superhero Fight Club 2.0 videosu nihayet global olarak paylaşıldı.

Belki olayların giderek daha da küçük bir yaş demografiğine hitap etmeye başladığı izlenimine kapıldıysanız yalnız sayılmazsınız. Fakat dozunda kalması koşuluyla Supergirl ve Barry arasındaki sevimlilik patlamasını izlemeyi sabırsızlıkla bekliyorum. Kim bilir belki Supergirl’ın 2.sezonuna bir şans tanırım.

Daha fazla kahraman ele alıyor olmaları daha fazla teamup olacağı anlamına geliyor ve 3 bölümden oluşacağı söylenen CW özel crossover bölümünün ana düşmanının Dominators olacağı doğrulandı.geekstra_dominatorKafalarında kırmızı bir benekle dolaşan bu kel sarı uzaylılar, sıkı bir kast sistemiyle yönetiliyor ve kafalarındaki beneğin büyüklüğü statülerinin göstergesi. Kendi kastlarını güçlendirmek için sürekli kendilerine genetik modifikasyonlar uygulayan bu ırk, Dünya’nın meta insanlarının gösterdiği ön görülemez mutasyonları incelemek ve kontrol altına almak için Dünya’yı istila etme girişiminde bulunmuşlardı.

Şimdiye kadar CW’nun meta insancıklarının güçleri pek de genetik kökenli değil ama artık hikayeyi nasıl bağlayacaklar bekleyip göreceğiz.

Geekstra ailesiyle her konuda muhabbet için Facebook Grubumuza bekleriz.
TwitterYoutube ve Google + hesaplarımızdan da bizleri takip ediniz, Seviniz bizi!
Bu arada dost sitemiz Paralel Evren Çizgi Roman Dükkanına da göz atın!


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Loading...
Devamını oku:
Disney Infinity Marvel Super Heroes Detayları Açıklandı!

Daha önce tadımlık bir tanıtım videosu ile Disney Infinity oyununa gelişi müjdelenen Marvel karakterlerinin detayları...

GPoD 16: Fermi Paradoksu

Bu hafta Fermi Paradoksu'nu konuşuyoruz. Nedir bu Fermi Paradoksu? Wikipedia'dan alıntılayalım: "Fermi paradoksu, dünya dışı...

Kapat