Çizgi Roman, Film-Dizi, Oyun, Etkinlik haberleri, Cosplay galerileri ve Podcast yayınları!

Irredeemable Filmi Geliyor

Fox, Mark Waid ve Peter Krause’un Irredeemable çizgi romanının film haklarını aldı. Boom! Studios tarafından yayımlanan ve 36 sayı boyunca devam eden seriyi Tommy Wirkola senaryolaştıracak ve Ant-Man’in senaristlerinden Adam McKay yönetecek.

Irredeemable’ın hikayesi kısaca şöyle:

Bir zamanlar dünyanın en ünlü süper kahramanı olan Plutonian, ansızın dünyayı kendi hakimiyeti altına almaya başlar. Bir diktatör edasıyla halkı yöenten Plutonian’ı eski ekibi olan Paradigm durdurmaya çalışır. Plutonian’ı durdurmak için güçleri yetersiz olduğunu fark eden Paradaigm üyeleri çareyi eski bir süper kötü ile iş birliği yapmakta bulur…

The Big Short filmiyle en iyi uyarlama senaryo dalında Osacar kazanan Adam Mckay ve Hansel & Gretel: Witch Hunters filminden tanıdığımız Wirkola’nın iyi bir iş çıkaracakları kanısındayım.

Geekstra ailesiyle her konuda muhabbet için Facebook Grubumuza bekleriz.
TwitterYoutube ve Google + hesaplarımızdan da bizleri takip ediniz, Seviniz bizi!
Bu arada dost sitemiz Paralel Evren Çizgi Roman Dükkanına da göz atın!


Comments to Irredeemable Filmi Geliyor

  • Yaaaa işte budur. Kac senedir superman’e yapilan What if tarzi hikayelerin en vahsisi geliyor. Irredeemable okumadan once superman’den hic hoslanmasam da okuduktan sonra acaba dark knight returns disinda daha vahset dolu ve olumune batman vs superman olsa nolur die kac senedir dusunurum. Injustice her ne kadar o potansiyele sahip olsa da o tadi yakalamak icin cok daha psikopat bi superman’e ihtiyacimiz var ???? umarim film +18 olur ????

    Ssjbroly 9 Mayıs 2016 23:13 Cevapla

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Loading...
Devamını oku:
[İnceleme] X-Men: Apocalypse

X-Men: Apocalypse filmine girmeden internette karşılaştığım bir çok inceleme ve yorum haberlerinin başlıkları geldi. Film...

MAN OF STEEL TV SPOT 7

"Ben çok sıkıldım yeaeaa.." diyen varsa uzak dursun. Benim gibi heyecanla her düşen görsele ağzı...

Kapat