Çizgi Roman, Film-Dizi, Oyun, Etkinlik haberleri, Cosplay galerileri ve Podcast yayınları!

Justice League Dark Animasyon Olarak Geliyor

WB’nin Justice League Dark filminden tamamen vaz geçmiş olamamış olmasını ummakla birlikte Justice League Dark’ın animasyon olarak gelecek olmasına da sevindim doğrusu.

Batman: The Killing Joke’un ekstraları arasında Justice League Dark için bir sneak peak olduğu söyleniyor. Şimdiye kadar Dark Universe adı altında geliştirilmekte olan animasyon sanırım daha mistik ve okült bir konunun işlendiği ilk DC animasyonu olacak.

Henüz hangi karakterlerin bu animasyona dahil olduğunu bilmiyoruz ama WB’nin Justice League Dark filmi henüz Guillermo del Torro’nun kontrolündeyken, ünlü yönetmen aşağıdaki karakterleri filme dahil etmek istediğini belirtmişti.

John Constantine, Zatanna, Zatara, Swamp Thing, Deadman, The Demon ve The Spectre. Açıkçası DC’nin Vertigo kökenli karakterlerini Marvel’in Defenders karakterleri için Netflix ile biraz daha yaşı yüksek seyirci kitlesi için yaptığı gibi dizileştirmesi ne kadar güzel olurdu…

Mesela Netflix tarzı bir Animalman veya Swampthing (Yeni 52 ilk hikayeleri mesela) çok güzel olmaz mıydı?geekstra_animal manDediğim gibi Justice League Dark’ın geliyor olmasına çok sevindim fakat, WB’nin animasyon stilini değiştirmediği sürece çok da karanlık bir yapımın ortaya çıkmayacağı kanısındayım ve bu da biraz ama çok az moralimi bozuyor. The Killing Joke’un animasyonu için de geçerliydi bu.

Batman: The Killing Joke 2 Ağustos’da DVD/Blu-Ray olarak satışa çıkacak.

Geekstra ailesiyle her konuda muhabbet için Facebook Grubumuza bekleriz.
TwitterYoutube ve Google + hesaplarımızdan da bizleri takip ediniz, Seviniz bizi!
Bu arada dost sitemiz Paralel Evren Çizgi Roman Dükkanına da göz atın!


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Loading...
Devamını oku:
Sherlock 3. Sezon Fragmanı Yayınlandı!

BBC 3-5 (hadi bilemedin 30-50) dakika önce twitter'dan #sherlocklives hashtag'i ile Sherlock dizisinin heyecanla beklenen...

GPoD 87: 2018’in Son GPoD’u

Selam Gençler! 2018'i geride bırakıp yep yeni bir yıla merhaba dediğimiz bu günlerde, Kafkaesk ve...

Kapat