Çizgi Roman, Film-Dizi, Oyun, Etkinlik haberleri, Cosplay galerileri ve Podcast yayınları!

Legion Dizisi Paralel Dünyada Mı Geçecek?

Daha önce şurada da bahsettiğimiz FX’de yayımlanacak Legion dizisiyle ilgili yeni haberlerimiz var!

FX Network ve FX Productions CEO’su John Landgraf’ın yaptığı açıklamaya göre dizi bir hayli hızlı yol alıyor.“Bir hayli ilerleme kaydettik. Yazar ekibimiz çalışıyor ve yalnızca pilot bölümünü değil bir çok bölümün senaryosunu okuduk. Tahminlerimize göre Legion 2016 içerisinde seyircisiyle buluşacak.”

/Film’in haberine göre Legion’da daha önce X-Men filmlerinde karşımıza çıkmayan bir çok yeni karakterle karşılaşacağız. Legion’un ilk sezonunun 10 bölüm olması bekleniyor ve dizi günümüzde veya günümüze çok yakın bir geçmişte geçecek.

Landgraf anlatmaya devam ediyor.geekstra_legion2“tam olarak X-Men ile aynı evreni paylaştıkları söylenemez. X-Men filmleri herkesin mutantların varlığından haberdar olduğu bir dünyada geçiyor. Legion’un bir nevi paralel bir evrende geçtiğini söyleyebiliriz. Hükümet mutantlardan haberdar fakat halk mutantların varlığını bilmiyor. Karakterlerin çok da fazla bu iki evren arasında geçiş yapacağını sanmıyorum. Çünkü gerçekten iki ayrı evrendeler.”

Dizi henüz tam olarak FX kanalındaki yerini kesinleştirmiş değil. FX’in Legion için full sezon siparişi vermesi muhtemel ama Ladgraf’ın dediğine göre dizinin yine de pilot sürecinden geçmesi gerekiyor.

“Biz genelde bir dizinin full sezon siparişini aceleye getirmiyoruz. Ben hala pilot sürecine inanıyorum. Biz aktif yapım sürecine girdik bile. Setler inşa ediliyor, yazarlar odası kuruldu ve ilk sezonun genel hatları çıkmış durumda. Bir pilot için genelde en az 3-4 senaryo sipariş ederiz. Pilot sürecine soktuğumuz dizilerden sanırsam yalnızca 5’i full sezonluk diziye dönüşmedi. Çoğunluğunu ekranlara taşıyoruz ama bazen ön görülemeyen yaratıcı ve yapım sorunlarıyla karşılaşabiliyoruz. Ben Legion konusunda bayağı olumluyum. Senaryolar olağan üstü.”

Fox Legion’un dışında Hellfire Club dizisini de geliştirmekte.geekstra_legion3Legion’un parallel bir evrende geçecek olması hakkında düşünceleriniz neler? Ben şahsen aynı evrende geçiyor olmalarını isterdim. Belki Agents of Shield’da gördüğümüz diziden filme, filmden diziye kısa paslaşmalar ve konuk oyunculuk muhabbetleri olabilirdi. Fakat paralel dünyalar konsepti daha sonra zaman ve dünyalar arası yolculuklara yol açacaksa ben bu işte varım dostum!

Geekstra ailesiyle her konuda muhabbet için Facebook Grubumuza bekleriz.
TwitterYoutube ve Google + hesaplarımızdan da bizleri takip ediniz, Seviniz bizi!
Ayrıca Dükkanımıza da bir göz atmayı unutmayın!


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Loading...
Devamını oku:
Sony’den Venom İçin Sürpriz İsim

Sony, Venom filmini duyurduğunda çokça şaşırdık, biraz heyecanlandık, bol bol da düşündük. İçinde Örümcek Adam...

EN KOMİK SUPER BOWL REKLAMLARI

Amerika'nın en çok izlenen TV yayınlarından biri Super Bowl (Amerikan Futbol Şampiyonluk maçı). Her sene...

Kapat