Çizgi Roman, Film-Dizi, Oyun, Etkinlik haberleri, Cosplay galerileri ve Podcast yayınları!

Legion Dizisinden Casting Haberi

Daha önce Fox’un elinde tuttuğu Marvel’in X-Men haklarını kullaranark Legion dizisi yapımına başladığı haberini şurada yapmıştık.

FX kanalında yayımlanacak dizi, Marvel Studios’un kuruluşu sonrasında Marvel/Disney grubu dışında bir Marvel ürünün televizyona taşındığı ilk dizi olacak. Bildiğimiz gibi Disney’e ait olan ABC kanalında Marvel’s Agents of Shield ve Marvel’s Agent Carter yayımlanmakta. Ayrıca ayıla bayıla izlediğimiz Netflix ve Marvel ortak yapımı olan Daredevil ve Jessica Jones dizileri de var.

Legion’un yapımında Fargo dizisinin yaratıcısı Noah Hawley, Brian Singer ve FX Prods.’ın dışında Marvel TV’nin de dahil olması diziye biraz daha olumlu beklentiyle yaklaşmama neden oluyor. Legion, Fox’un FX kanalı üzerinden kurmayı düşündüğü X-Men Evreninin ilk yapımı olacak. Defalarca söylediğim gibi Fox “Marvel mutantlarının efendisi” lisansını sonuna kadar kullanacakmış gibi görünüyor.geekstra_rachel_keller (3)Casting haberine gelince “Fargo” dizisinden tanıdığımız Rachel Keller’ın diziye dahil olduğu açıklandı. Dizinin ana kadın karakterini canlandıracağı söylenen Rachel Keller’ın hangi karakteri oynayacağı ve karakterin güçlerinin ne olacağı tam olarak açıklanmadı. Bildiğimiz kadarıyla Keller’ın karakterinin gücü fiziksel temasla ilgili bir güç olacağı söyleniyor.

Legion ve daha sonra ekranlara gelecek olan Hellfire dizilerinin X-Men sinematik evreniyle doğrudan bağlantılı olacağı göz önünde bulundurulursa, Legion ve X-Men Apocalypse’in birbirleri üzerinde büyük etkisi olmasını bekliyorum.geekstra_rachel_keller (1)Pilot bölümü Noah Hawley tarafından yazıldı. Aynı zamanda dizinin yönetici yapımcısı olarak da görev yapan Hawley’in dışında projeye yapımcı olarak Brian Singer, Lauren Shuller Donner, Simon Kinberg, Jeph Loeb, Jim Chory, John Cameron ve Steve Blackman da çorbaya tuzlarını katacaklar.

Geekstra ailesiyle her konuda muhabbet için Facebook Grubumuza bekleriz.
TwitterYoutube ve Google + hesaplarımızdan da bizleri takip ediniz, Seviniz bizi!
Ayrıca Dükkanımıza da bir göz atmayı unutmayın!


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Loading...
Devamını oku:
Gotham’da Ölüler Ölü Kalmayabilir…

Çizgi romanlar için eskiden söylenen bir laf vardı: “Ben amca ve Gwen Stacy hariç herkes dirilebilir.”...

PVC Borulardan X-Wing Yaptım Anne!!

PVC borulardan X-Wing mi? Yemin ediyorum dünya bir sürü boş vakti ve sağlam takıntıları olan...

Kapat