Çizgi Roman, Film-Dizi, Oyun, Etkinlik haberleri, Cosplay galerileri ve Podcast yayınları!

Mandrake Filmi Geliyor!

“Çocukluğundan aklına gelen sihirbaz” denince akla gelen ilk isim Mandrake fakat ne yalan söyleyeyim nedenini hiç mi hiç bilmiyorum. Çizgi filmleri mi vardı? Dizisi mi? Yoksa Marvel’in herhangi bir süper kahraman animasyonunun bir parçası mıydı?

Doctor Strange, Zatanna, Doctor Fate vb şimdilerde göreceli olarak daha çok bilinen büyücü çizgi roman karakterlerinden çok daha önce (hala nerden olduğunu hatırlamasam da) tanıdım Mandrake’yi ve şimdi The Tracking Board Mandrake’nin filminin yapılacağını söylüyor!geekstra_sacha baron cohenFilmin ilginç bir oyuncu ve yönetmen seçimi var. Mandrake rolünde Sacha Baron Cohen (Ali G, Borat…) ve yönetmen koltuğunda ise Tropic Thunder’ın yazarı Etan Cohen’in bulunduğu projenin senaristliğini David Peoples, Janet Peoples ve Tom Wheeler yapıyor.

Ön yargılarım filmin ciddiye alınacak hiçbir tarafı olmayan bir absürt komedi filmi olma ihtimaline karşı beni uyarıyor ama yine de heyecan var mı derseniz, var!

Mandrake the Magician, 1934 yılında bir comic strip karakteri olarak yaratıldı. Marvel’in Doctor Strange’i ve DC’nin Zatara karakterlerinin ilham kaynağı olduğu da söylenen karakter, ABD’nin çizgi roman sektörü yükselip çöktükçe hakları Dell Comics, Moonestone Comics, Marvel Comics, King Comics gibi firmalar arasında sekti durdu. Şimdi ise çizgi roman hakları Dynamite Comics’in elinde.

Geekstra ailesiyle her konuda muhabbet için Facebook Grubumuza bekleriz.
TwitterYoutube ve Google + hesaplarımızdan da bizleri takip ediniz, Seviniz bizi!
Bu arada dost sitemiz Paralel Evren Çizgi Roman Dükkanına da göz atın!


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Loading...
Devamını oku:
Teri Hatcher Supergirl’da!

Dean Cain’den sonra klasik Lois and Clark dizisinin yıldızlarından Teri Hatcher’da Supergirl kadrosuna katılıyor! Henüz...

The Flash 2. Sezon 9. Bölüm Fragmanı (Türkçe Altyazılı)

9 Aralık'ta izleyeceğimiz "Running to Stand Still" adlı bölümde Weather Wizard geri dönüyor ve Captain Cold...

Kapat