Çizgi Roman, Film-Dizi, Oyun, Etkinlik haberleri, Cosplay galerileri ve Podcast yayınları!

Marvel Rogue One Çizgi Romanı Yayımlayacak

Marvel ve Lucas Film’in Disney tarafından satın alınması yalnızca bu iki firmanın karakterlerinin Disney kontrolü altına girmesi anlamına gelmiyor. Her firmanın her karakterinin diğer firmanın uzmanlığı ile harmanlanarak yeni ürünlerin ortaya çıkması anlamına geliyor.

Marvel’in Star Wars çizgi romanları çıkartmaya başlayalı epey bir zaman oluyor fakat kurumsal sinerji, pazarlama ve tabii yeni gelir kapılar anlamına gelecek projeler kapsamında Marvel, bu Aralık’ta vizyona girecek Bir Star Wars Hikayesi: Rogue One filmi için de mini çizgi roman serisi çıkartacağını açıkladı.geekstra_marvel_rogue oneEkim ayında dükkanlara gelecek olan bu seri 3 sayılık bir mini seri olacak ve ardından da bir One-Shot hikaye ile tamamlanacak. Rogue One filminin öncesini anlatacak bu çizgi roman serisi C2E2 fuarında Marvel’in satış ve pazarlamadan sorumlu başkan yardımcısı olan David Gabriel tarafından tanıtıldı.

Gareth Edwards’ın yönettiği ve Donnie Yen, Felicity Jones, Mads Mikkelsen, Ben Mendelsohn, Forest Whitaker gibi oyuncuların rol aldığı Rogue One 16 Aralık’ta vizyona girecek.
Geekstra ailesiyle her konuda muhabbet için Facebook Grubumuza bekleriz.
TwitterYoutube ve Google + hesaplarımızdan da bizleri takip ediniz, Seviniz bizi!
Ayrıca Dükkanımıza da bir göz atmayı unutmayın!


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Loading...
Devamını oku:
Bohemian Rhapsody Star Wars Edition!

Asırlardır devam eden (yuh amk asırmış!) Queen'in Bohemian Rhapsody parodisi yapanlar kervanına University of Advancing...

GUYS WITH KIDS

Hayır! "Çocuklu baba"ları konu alan dizilerin dikkatimi çektiği, hayatımın "o" evresine gelmiş olamam! Sadece geleneksel...

Kapat