Çizgi Roman, Film-Dizi, Oyun, Etkinlik haberleri, Cosplay galerileri ve Podcast yayınları!

Netflix’in Iron Fist’i Cast Edildi!

Netflix’in başarılı Marvel uyarlamaları serisinin Defenders öncesi son solo serisi olacak Iron Fist’in baş rolü (yani Iron Fist’i) resmen belirlenmiş.

Onun kim olduğundan bizim henüz bir haberimiz yok tabii ama Luke Cage karakterini canlandıran Mike Colter’ın Collider’a verdiği röportaj’da Iron Fist’i oynayacak oyununun işe alındığı doğrulanıyor.

“Oyuncu bulundu. Şuanda bir bodrum katında tutuluyor. Zamanı gelince onu odasından çıkartacaklar ve nerede olduğunu açıklayacaklar. Çok heyecanlıyım. Jessica Jones ve Luke Cage çekimleri sonrasında güzel, küçük bir aram olacak. Iron Fist’te rolüm olacak mı bilmiyorum ama daha Defenders var”geekstra_iron fist (2)Defenders’ı oluşturacak dört karakter arasında en çok ilgimi çeken karakterin Iron Fist olduğunu daha önce de söylemiştim sanırım. Sebebi ise aralarında en mistik ve bariz süper güce sahip olması.

Iron Fist için henüz bir yayın tarihi verilmedi. Netflix, 18 Mart’ta Daredevil’ın ikinci sezonunu yayımlayacak, Luke Cage ise Kasım için planlanıyor. Jessica Jones’un da ikinci sezonu açıklanmıştı.

Geekstra ailesiyle her konuda muhabbet için Facebook Grubumuza bekleriz.
TwitterYoutube ve Google + hesaplarımızdan da bizleri takip ediniz, Seviniz bizi!
Ayrıca Dükkanımıza da bir göz atmayı unutmayın!


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Loading...
Devamını oku:
Spider-Man Devam Filmi Duyuruldu!

Spider-Man Homecoming filmi daha vizyona girmeden devam filmi duyuruldu. Şimdilik Homecoming 2 olarak adlandırılan filmin...

EFSANE DİZİ 24 GERİ DÖNÜYOR!

2001-2010 yılları arası Amerika'da FOX, ülkemizde Cnbc-e'de yayınlanan Kiefer Sutherland'li efsane dizi 24 geri dönüyor....

Kapat