Çizgi Roman, Film-Dizi, Oyun, Etkinlik haberleri, Cosplay galerileri ve Podcast yayınları!

Preacher ve Game of Thrones’un Her Bölümü İçin Orijinal Poster

AMC’nin yeni dizisi Preacher pilot bölümünü yayımladı ve açıkçası beklediğimden daha ilginç bir dizi olacağa benziyor. Orijinal çizgi romanları okumamış biri olarak yalnızca diziye uyarlanmış halini değerlendirebilirim ama aksanların yer yer çok ağır olması dışında şimdilik hiçbir şikayetim yok (belki Dominic Cooper ama sıkıntım performansıyla değil yalnızca oyuncuyu çok beğenmiyor oluşum).

Yer yer Seth Rogen ve Evan Goldberg’ın komedi dokunuşlarını da görebildiğimiz Preacher dizisi Gallery1988 ile birlikte yaptığı iş birliği ile her bölüm için özel bir poster hazırlamışlar. Gallery1998’in basın açıklaması şöyle:

Sony, AMC ve Preacher’ın ekibiyle yaptığımız iş birliğimizi duyurmaktan büyük mutluluk duyuyoruz. Son 4 aydır dizinin yönetici yapımcıları Seth Rogen ve Evan Golberg’ın yanı sıra dizinin yazarları ile her bölümde en sevdikleri sahneleri seçerek G1988’in en yetenekli sanatçılarıyla birlikte sahneleri görselleştirmek için çalıştık. Çoğu bölüm için henüz çekilmemiş sahnelerin sanatçılarımız darafından resmedilmesi benzersiz bir iş birliği ortaya çıkardı. Her poster dizi bölümü yayımlandıktan hemen sonra PreacherPrints.com sitesi üzerinden yayımlanacak.

Her posterden sınırlı sayıda basılacak olan posterler küçük bir ücret karşılığı satın alınabilir.

Game of Thrones’un posterleri biraz daha Fan işi bir proje. Fernando Reza adlı sanatçının kendi sitesi üzerinden paylaştığı bu posterleri aşağıdaki galeride bulabilirsiniz.

Geekstra ailesiyle her konuda muhabbet için Facebook Grubumuza bekleriz.
TwitterYoutube ve Google + hesaplarımızdan da bizleri takip ediniz, Seviniz bizi!
Bu arada dost sitemiz Paralel Evren Çizgi Roman Dükkanına da göz atın!


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Loading...
Devamını oku:
[Fragman] Disney’in Zootopia’sı İçin Yeni Uluslararası Fragman ve 3 Klip!

Disney Animation yeni animasyon filmi Zootopia için yeni bir uluslararası fragman yayımladı. Hayvanların yaşadığı Zootrapolis...

[Liste] IMDB’nin Top 10 Listesindeki Filmleri İzlemek İçin 10 Neden!

IMDB puanlaması kullanıcı bazlı olduğu için eleştirmenler tarafından her  zaman tasvip edilmez. Ancak yine de...

Kapat