Çizgi Roman, Film-Dizi, Oyun, Etkinlik haberleri, Cosplay galerileri ve Podcast yayınları!

Psylocke ve Olivia Munn!

Diyorlar ki, bir insan ortalama olarak her beş saniyede bir fikir üretirmiş. Bu fikir, “tuvalete gitmeliyim” den, “kütle şu nedenle var” a kadar neredeyse sonsuz çeşitliliğe sahip olabilir.

Benim son zamanlarda kafamı meşgul eden ve potansiyel olarak günde aklıma gelebilecek olası 8640 farklı fikir hakkımın çoğunu kullandığım konular şöyle:

  • Deadpool…
  • Siteye haber girmeliyim.
  • Birazda iş yapayım mı acaba?
  • Dizilerden ne inmiş?
  • Şunu da izleyip öyle geçerim masaya…
  • Oliva Munn Psylocke için ne iyi castingmiş abi…

Evet potansiyelimi çok iyi bir şekilde değerlendiriyor olduğum söylenebilir.geekstra_olivia-munn_psylocke-(2)Olivia Munn demişken… kendisi geçenlerde Twitter üzerinden bir soru cevap seansı düzenlemiş. Soru cevap tabii ki İngilizce olarak yapıldı ve “F*ck English” diyenler için Türkçe olarak kısa bir özet geçeceğim.

Soru: Psylocke’ın güzel aksiyon sahneleri olacak mı?

Cevap: Umarım. Aylarca günde 6-7 saat Taekwondo, kılıç, aksiyon ve telli aksiyon sahneleri için antrenman yaptım. İki hafta süren dövüş ve aksiyon çekimleri yaptık. Bu yüzden filmden kesilmemiş büyük bir aksiyon sahnesi olmasını umuyorum. Sahneyi çektik umarım filmde tutarlar.

Soru: Psylocke ve Wolverine dövüşse kim kazanır?

Cevap: Psylocke rolü için antrenman yaptığımızda çalıştığımız şeylerden biri olası bir senaryoda iki kılıç kullanmamdı. Bu, Psylocke’un gerekli durumlarda kullanabileceği bir özellik olmalı diye düşündük. Psionik kılıçlarımı kullandığımda dövüş tarzım Wolverine’in dövüş stiline çok benziyor çünkü Wolverine’in pençeleri gibi psionik kılıçlarım kollarımın bir uzantısı. Benzer dövüş stillerimiz olacağından çekişmeli bir karşılaşma olacaktır ama tabii ki Psylocke.

Soru: Psylocke’ın İngiliz aksanı olacak mı?

Cevap: Hayır olmayacak. Zaten filmde İngiliz aksanını kullanan bir çok karakter olduğundan Psylocke’ın Amerikalı olmasına karar verdik.

Ryan Reynolds’ın Deadpool için yaptığı kadar olmasa da Olivia Munn’da Psylocke karakterinin devamlılığı için sosyal medya üzerinde çeşitli “kamu oyu kampanyaları” yürütüyor solo bir Psylocke filmi için.

Olivia Munn, eğer bir Psylocke solo filmi çekilecekse bir orijin hikayesi olması gerektiğini düşünüyormuş. Karakterin üniversiteden daha yeni mezun olduğunda tüm ailesinin öldürülmesi, karakterin kaybının anlatılması, güçlerini keşfetmesi ve gerçekten ne kadar güçlü olduğunun farkına varmasının ele alınmasını istiyormuş.

Bence daha film çıkmadan Psylocke olarak Olivia Munn, Wolverine – Hugh Jackman ve Iron-Man – Robert Downey Jr. Gibi karakteriyle özdeşleşmiş bir oyuncu haline geldi bile ve Deadpool’un internete sızan test videosu sonrası ne kadar hızlı bir şekilde çekildiği göz önüne alındığında film sonrası karakterin izleyiciler tarafından çok sevilmesi durumunda kesinlikle bir Psylocke filmi gelebilir diye düşünüyorum.

Bu da Olivia Munn’ın Twitter’dan paylaştığı yeni bir Psylocke görseli…

Geekstra ailesiyle her konuda muhabbet için Facebook Grubumuza bekleriz.
TwitterYoutube ve Google + hesaplarımızdan da bizleri takip ediniz, Seviniz bizi!
Ayrıca Dükkanımıza da bir göz atmayı unutmayın!

 

 


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Loading...
Devamını oku:
DOCTOR WHO CHRISTMAS SPECIAL 2012

Yılın "o" dönemi geldi çattı. Ya da az kaldı diyelim. Çok az kaldı. Son Doktor...

[Fragman] Fantastic Beasts and Where to Find Them İlk Fragman

Harry Potter macerası 2011 yılında (sinemalarda) sonlandığında üzülenlerden değildim. Evet hikayeyi (hem kitap hem de...

Kapat