Çizgi Roman, Film-Dizi, Oyun, Etkinlik haberleri, Cosplay galerileri ve Podcast yayınları!

Scarlet Cinemax Dizisi Mi Oluyor?

Deadline’ın haberine göre, Biran Michael Bandis’in Scarlet çizgi romanı dizi oluyor. ATX Televizyon festivalinde efsane çizgi roman yazarı ve şimdiden iki çizgi romanı dizileştirilmiş olan (Powers ve Alias) Miran Michael Bendis Marvel/Icon’da yayımlanmış Scarlet çizgi romanının da dizi olabileceğini açıkladı.geekstra_scarlet (2)

Scarlet adında bir çizgi roman üzerinde çalışıyorum ve yakında televizyon evrenimizi dahilinde bir dizi olacak. Henüz açıklanmadı ama HBO olabilir. Scarlet televizyona uyarlanamayacak konuları işliyor. Dünyası param parça olduğu için polis öldüren bir kadın karakterimiz var. Fakat hakları satıldığında tam da bu konuları işlemek isteyen insanlara satıldı ve iyi bir ev buldu. Beklemede kalın.

Projenin aslında HBO değil kardeş kanalı olan Cinemax’ta değerlendirmede olduğu söylenir.geekstra_scarlet (1)Scarlet’in hikayesi kısaca şöyle:

Hayatta yanlış olan her şeye maruz kalmış bir kadın pes etmeyi reddediyor. Bu kadın kendinde karşı koyma ve modern bir Amerikan devrimi başlatacak gücü buluyor.

Yolsuzluk ile içten çürümüş olan bir şehre savaş ilan eden Scarlet’in savaşa çağrısı tüm dünyada yankı buldu ve şimdi, tüm dünyanın gözü önünde Belediye binasını işgal etti. Talepleri ne ve kamu oyunu bu taleplere nasıl tepki gösterecek? Modern bir devrim gerçekten yapılabilir mi? Onu engellemek için hükümet ne yapacak?

Bakalım proje bir yere varacak mı?

Geekstra ailesiyle her konuda muhabbet için Facebook Grubumuza bekleriz.
TwitterYoutube ve Google + hesaplarımızdan da bizleri takip ediniz, Seviniz bizi!
Bu arada dost sitemiz Paralel Evren Çizgi Roman Dükkanına da göz atın!


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Loading...
Devamını oku:
HOBBIT 2: 13 ARALIK!

Şunun şurasında kaldı 1 hafta. Haftaya bugün Hobbit izliyor olacağız. Peter Jackson film çıkışı öncesi...

King Kirby Biraları!

Geek biralarkı serimize devam ediyoruz. Daha önce beyinli Walking Dead Birası, Star Trek Klingon Birası...

Kapat