Çizgi Roman, Film-Dizi, Oyun, Etkinlik haberleri, Cosplay galerileri ve Podcast yayınları!

Scott Snyder ve Greg Capullo Batman’i Bırakıyor Mu?

Biraz eski bir haber ama benim gibi Batman severlerin gözünden kaçmış olabileceği ihtimaline karşı paylaşıyorum.

Bleeding Cool’un yaptığı haberine göre Yeni 52’nin başından beri Greg Cappulo’nun çizimleri ve Scott Snyder’ın yazarlığı ile devam eden Batman serisi hem çizerini hem de yazarını kaybedecek.

DC’nin Batman karakterini konu alan bir çok serisi var ama “Batman” serisi bunların en önemli ve ana hikayenin anlatıldığı seri. Greg Capullo’nun Batman’i bıraktıktan sonra Scott Snyder ile Image’de kendi yarattığı The Creech üzerine çalışacağı söyleniyor.geekstra_batman_scott_snyder_greg_capullo2Cappulo’nun Batman’den tamamen ayrılması söz konusu iken DC’nin yeni bir re-launch ile “Batman” serisini ayda bir değil ayda iki fasiküle çıkartacak olması Snyder’ın “Batman”den “Detective Comics”e (Detective Comics ayda bir yayımlanmaya devam edecek) geçmesinde önemli rol oynadığı söyleniyor.geekstra_batman_scott_snyder_greg_capullo1Scott Snyder hala “Batman”i bıraktığını doğrulamış değil ama Twitter üzerinden bir fanın Greg Capullo’ya “Snyder’da gidiyormuş doğru mu?” sorusuna “Evet” şeklinde yanıt vermiş olması Snyder’ın “Batman” serisini bırakacağı söylentisini doğruluyor gibi.

 

“Batman” serisi Yeni 52’nın başladığı 2011 senesinden beri DC’nin en çok satan çizgi roman serisi ve bu ekip değişikliğinin satışları ve hikayeyi nasıl etkileyeceği büyük merak konusu.

Sizce “Batman”in yeni yazarı ve çizeri kim olmalı?

Geekstra ailesiyle her konuda muhabbet için Facebook Grubumuza bekleriz.
TwitterYoutube ve Google + hesaplarımızdan da bizleri takip ediniz, Seviniz bizi!
Ayrıca Dükkanımıza da bir göz atmayı unutmayın!


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Loading...
Devamını oku:
Painkiller Jane Filmi Geliyor!

SDCC'den (San Diego Comic-Con) haberler gelmeye başladı. JBC'nin (ertan Ergil'in) bizzat olay yerinden(!) ilettiği fotoğrafları...

[İnceleme] Deadpool İzledik!

Yazımıza, FRPNET, Level, Merlin’in Kazanı, Multiplayer, Marmara Çizgi, Alt Evren, Paralel Evren, JBC yayıncılık ve...

Kapat