Çizgi Roman, Film-Dizi, Oyun, Etkinlik haberleri, Cosplay galerileri ve Podcast yayınları!

Simon Kinberg: “X-Force Rated R Olabilir.”

Dedim dedim inanmadınız bakın ne oldu şimdi?

Deadpool’un gişe başarısından sonra herkesin R Rated filmlere el atacağı belliydi. Deadpool filminin çıkışı öncesinde sizinle X-Force filmi ile ilgili duygu ve düşüncelerimizi şurada paylaşmıştık.geekstra_x-force-(2)Yıllar önce Kick-Ass 2’nin yönetmeni Jeff Wadlow bir X-Force senaryosu yazmıştı ve filmi de yönetmesi bekleniyordu ancak bir türlü gerçekleşmemişti. Fakat Ryan Reynolds Cable’lı bir Deadpool 2 filmi ve X-Force’un öncelikli olduğu konusunu vurgulayıp duruyor.

Bir röportaj esnasında Simon Kinberg’e R Rated olabilecek başka projelerin olup olmadığı soruldu ve şöyle cevap verdi:

R Rated olabileceğini düşündüğüm hikayeler var. Henüz onların neler olacağını bilmiyorum. Ana X-Men filmlerinin kendilerine has bir tarzları var ki bu biraz daha operatik bir tarz, daha dramatik ve PG-13’e yakın olduğunu söyleyebilirim. X-Force’un R Rated olabileceğini düşünüyorum. Kim bilir?geekstra_x-force-(3)Ha bu bir X-Force filminin olacağı ve o filmin R Rated olacağı konusunda bir doğrulama değil. Fakat izleyicilerin nabzını yoklamayı bilmeyen stüdyo başları, Deadpool’un gişesini de göremeyecek kadar kör değillerse R Rated süper kahraman filmlerinin de para ettiğini görmüşlerdir. Halihazırda Marvel’in en kanlı ve yetişkin serilerinden olan X-Force’u da Deadpool’un başarısı sonrasında PG-13’e zorlamak gibi bir denyoluk yapmazlar…

Psylocke ve Deadpool’u yanyana aynı filmde görmek istemeyen var mı allasen? (varsa da varlıklarını belli etmesinler kalbim kırılabilir.)

A video posted by Olivia Munn (@oliviamunn) on

Gerçi Fox bu… İyisiyle kötüsüyle her şey beklenir…

Geekstra ailesiyle her konuda muhabbet için Facebook Grubumuza bekleriz.
TwitterYoutube ve Google + hesaplarımızdan da bizleri takip ediniz, Seviniz bizi!
Ayrıca Dükkanımıza da bir göz atmayı unutmayın!


Comments to Simon Kinberg: “X-Force Rated R Olabilir.”

 • Filmlerde zaman kavramı iyice karıştı. Deadpool’la psylocke ve angel’ı nasıl aynı zamana getirecekler o da zor olucak. Günümüzde Angel’ı yetişkin bir oyuncu oynar. Ama Psylocke biraz zor. Bence bryan singer denyosu tek filmle yazık edicek karektere. Bide wolverinesiz x-force olmamalı. Ona nasıl bi çözüm bulacaklar en çok o merak ettiriyor. Her yönetmen kendi kafasına göre film çektiği için filmlerin arasında hiç bir bağlantı kurulamıyor ve karakterlerin devamlılığı olmuyor. Marvel studios’u biraz örnek alsalar keşke.

  mehmet 18 Şubat 2016 15:21 Cevapla
  • Benzer şeylere ben de http://geekstra.com/2016/01/14/x-men-apocalypseden-bekledigimiz-4-sey yazısında değinmiştim. Oku derim belki senin de aklına yatan şeyler olur?

   R.ist.T.O. 18 Şubat 2016 15:33 Cevapla
   • Hikaye odaklı filmler çekerlerse, fazla bir ağırlığı olmayan karakterlerde james bond stilinde gidebilirler bencede. Colossus karekterinde hiç sıkıntı olmadığı gibi diğer karakterlerde de sıkıntı olmaz bence. Ama rolle özdeşleşen isimlerde wolverine yada artık deadpool gibi, yadsınabilir. Çünkü illa bir karşılaştırma olucaktır. Herhalükarda yapımcılar izleyicileri pek umursamıyorlar bence. Çünkü çekilen çoğu film karakterlerin popülerliğine sırtını dayayıp gişeyi garantileme derdinde. Kaliteli hikayelerden yararlanılmayıp daha çok hikayeler alakasızca bozuluyor. The wolverin’de olduğu gibi ve bir sonraki oldman wolverinede olacağı gibi.

    mehmet 18 Şubat 2016 18:09 Cevapla

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Loading...
Devamını oku:
Godzilla’dan Neyin Eksik?

Tamam büyük bir Godzilla hastası değilim. Hayır son filmi de beğenmedim. Evet devam filmi gelecekmiş....

Tüm Sırların Sahibi Kız Özel Ön Gösterimine Bilet Kazananlar Belli Oldu!

27 Eylül Salı günü yapılacak Tüm Sırların Sahibi Kız Özel Ön Gösterimine aşağıdaki arkadaşlar bilet...

Kapat