Çizgi Roman, Film-Dizi, Oyun, Etkinlik haberleri, Cosplay galerileri ve Podcast yayınları!

Sony Venom Filmine Devam Diyor!

Andrew Garfield’lı Amazing Spider-Man 2 sonrasında bir “Spider Verse” yaratma girişiminde bulunmuştu Sony hatırlarsanız… Sinister Six ve Venom filmleri “Spider Verse” kapsamında planlanmış, fakat Amazing Spider-Man’in istenen başarıyı gösterememiş olması ve sonrasında yaşanan hack skandalı sonrası Spider-Man karakterinin Marvel’e geri kiralanması tüm bu planları yerle bir etmişti.

Sony Venom’a bir şans daha vermek niyetindeymiş gibi görünüyor. Önceleri tam anlamıyla bir “kötü” karakter olarak işlenmiş olan Venom, pek çok değişim sonrasında şimdilerde biraz daha anti-kahraman kimliği ile çizgi roman evreninde faaliyet gösteriyor.

Eğer Sony Venomu, hele hele Spider-Man olmadan beyaz perdeye yeniden uyarlayacaksa, bence daha karanlık ve süper kahraman normları dışında bir şekilde işlemeli. Belki ilk filmde orijinini anlatmaya çalışmamalı, doğrudan bir kötü karakter olarak işlenmeli. Henüz bir kötü karakter perspektifinden bir ana akım süper kahraman filmi izlemedik.geekstra_venom (1)İkinci filmde işlediği kötülüklerden pişman olmuş, Spawn ve Punisher vari bir anti kahraman olarak devam edip üçüncü filmde biraz daha şimdiki çizgi roman haline evirilebilir belki…

Bu projenin başında Spider-Man filmlerinin de yapımcılığını yapmış olan Avi Arad ve Matt Tolmach bulunuyor. Ne yönetmen ne de senarist belirlenmiş durumda.

Sony’nin elinde hala Spider Verse’ten çeşitli karakterler bulunuyor. Tüm Spider-Man kötüleri ve yan karakterleri (Black Cat değerlendirilmesi gereken bir karakter bence…) ayrıca Venom ve Carnage gibi sevilen simbiyotların da hakkı hala Sony’de.

Disney’in hiçbir şekilde R-Rated süper kahramanları filmleri yapmayacağı bir dünyada Sony’nin Venom ile nasıl bir film ortaya koyacağını merak ediyorum.

Geekstra ailesiyle her konuda muhabbet için Facebook Grubumuza bekleriz.
TwitterYoutube ve Google + hesaplarımızdan da bizleri takip ediniz, Seviniz bizi!
Ayrıca Dükkanımıza da bir göz atmayı unutmayın!


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Loading...
Devamını oku:
Supernatural 11. Sezon 10. Bölüm Fragmanı (Türkçe Altyazılı)

21 Ocak'ta izleyeceğimiz yeni bölümün adı The Devil in the Details (Şeytan Ayrıntıda Gizlidir). https://www.youtube.com/watch?v=m6jHtbzo0sY...

Süper Kahraman Elbiseleri

Danielle Ward'ın etsy dükkanı Little Petal'i bileniniz var mı? Yoksa şuraya bir göz atın derim....

Kapat