Çizgi Roman, Film-Dizi, Oyun, Etkinlik haberleri, Cosplay galerileri ve Podcast yayınları!

Spider-Man Filminin Adı Belli Oldu Mu?

Önümüzdeki ay gösterime girecek Kaptan Amerika: Kahramanların Savaşı filmini tabii ki Kaptan Amerika ve Iron-Man’in farklı ideolojilerinin yol açtığı yumruklaşmaları için bekliyoruz ama bu filmi özel kılan bir diğer öge hepimizin dualarına yanıt olan Spider-Man’in Marvel’e dönüşü ve MCU’da ilk defa görünecek olması.

Spider-Man evine döndü ama tam olarak değil. Boşanmış bir çiftin çocuğu gibi geçici süreliğine ana yuvasına dönmüş durumda. Karakter hakları hala Sony’nin elinde olan Spider-Man, Kaptan Amerika: Kahramanların Savaşı sonrasında ilk Marvel solo filmiyle karşımızda olacak.

BBC’nin yaptığı habere göre Tom Holland’ın baş rolde olacağı yeni Spider-Man filminin başlığı belli olmuş olabilir. Sony Pictures SpiderManHomecomingTheMovie.com domainini satın almış.

Almışlardır, bir şaşırtmacadır, pazarlama çalışmasıdır diyenler olabilir ve tabii bu ihtimalleri göz ardı etmemek gerekiyor fakat Skyfall filminin adının da bu şekilde ortaya çıktığını hatırlatalım.geekstra_spiderman1Homecoming adının olası bir Spider-Man film başlığı olabileceğini düşündüren faktörler var tabii. Öncelikle ‘eve dönüş’ anlamına gelen Homecoming, Uzun yıllar sonra Marvel’e dönen Spider-Man için uygun bir isim. Bir diğer faktör ise 1980’lerde yayımlanan, Kaptan Amerika ve Iron-Man’in de kısmen yer aldığı aynı adda bir Spider-Man hikayesi bulunuyor.

Eminim Kaptan Amerika: Kahramanların Savaşı çekimlerinde Spider-Man filminde kullanılmak üzere Kaptan Amerika ve Iron-Man’li bir sürü flashback sahne çekmişlerdir. Zira Avengers: Infinity Wars filmlerinden önce ne Kaptan’ın ne de Iron-Man’in bir Marvel filminde daha görünmeyeceği açıklanmıştı.

John Watts tarafından yönetilecek olan filmin açıklanan kadrosunda, Tom Holland, Marisa Tomei (May Yenge!) ve Zenyada bulunuyor. Film’in 7 Temmuz 2017’de vizyona girmesi bekleniyor.

Geekstra ailesiyle her konuda muhabbet için Facebook Grubumuza bekleriz.
TwitterYoutube ve Google + hesaplarımızdan da bizleri takip ediniz, Seviniz bizi!
Ayrıca Dükkanımıza da bir göz atmayı unutmayın!


Comments to Spider-Man Filminin Adı Belli Oldu Mu?

  • Olmadi kardo

    Cagatay C 5 Nisan 2016 21:35 Cevapla

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Loading...
Devamını oku:
Bryan Fuller Hala Hannibal 4. Sezon Diyor

Adam ümit taciri gibi ne zaman aklımızdan çıksa bir yerlerden çıkıp “Hannibal’in 4. Sezonunu yapmak...

Donnie Darko Devam Filmi Geliyor!

Richard Kelly, Donnie Darko sonrasında iki film daha yazdı ve yönetti fakat bizim için hala...

Kapat