Çizgi Roman, Film-Dizi, Oyun, Etkinlik haberleri, Cosplay galerileri ve Podcast yayınları!

Tim Miller Deadpool Filmi İçin Sipder-Man’i İstiyor!

Marvel bir imkansızı başararak Sony ile anlaşıp Spider-Man’i MCU bünyesine aldı. Fakat böyle bir işbirliğinin Fox ile yapılabilmesi söz konusu mu?

Deadpool’un yönetmeni Tim Miller’ın yapmaya çalıştığı da tam olarak bu. Simon Kinberg ve Tim Miller filmlerinin yapımcısı Simon Kinberg Spider-Man’in Deadpool filmine dahil olması için görüşmeler halinde!geekstra_deadpool-spiderman2Superherohype ile yaptığı röportajda Miller şöyle konuştu.

Simon ve ben köprü kurma çalışmaları içerisindeyiz. İkimiz de Kevin Feige ile samimiyiz. Kendisini çok sever sayarız. Eğer küçük de olsa bunun gerçekleşme ihtimali varsa, gerçekleştirmek için bir yol bulacağız çünkü bu eşleşmeyi görmeyi gerçek ten çok istiyoruz. Henüz olup olamayacağını bilmiyoruz.

Konu Spider-Man olunca işler çok karışık. Böyle bir iş birliği için Sony, Fox ve Marvel’in ortak bir noktada buluşmaları gerekecek. Fakat hayal etsenize Spider-Man ve Deadpool aynı ekranda! Marvel’den çok DC okuyan biri olarak ben Spidey ve Deadpool’un aynı ekranı paylaşmasını Batman ve Superman’in aynı ekranda boy göstermesiyle denk bir heyecanla karşılarım.

Belki Stüdyolar arasında öyle bir anlaşma yapılır ki, Sony’nin Marvel filmlerinde MCU karakterlerinin görünebilmesi gibi X-Men ve Fantastic Four’u da MCU’ya katma yolunda bir atılım gerçekleşir? Olması gerektiği gibi bütünüyle bir MCU…geekstra_deadpool-spiderman3Geekgasm yaşayanlar yorum bıraksın.

Eğer bu gerçekleşirse Tim Miller, hak ettiğimiz Deadpool filmini çekmiş olması ve Spider-Man/Deadpool ikilisini bir araya getirmiş olması ile geek tarihine adını altın harflerle yazdırmış olacak! Eminim eğer başlatılmadıysa yakında bir imza kampanyası başlatılır.

Deadpool 2 Tim Miller tarafından yönetilecek,

Geekstra ailesiyle her konuda muhabbet için Facebook Grubumuza bekleriz.
TwitterYoutube ve Google + hesaplarımızdan da bizleri takip ediniz, Seviniz bizi!
Bu arada dost sitemiz Paralel Evren Çizgi Roman Dükkanına da göz atın!


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Loading...
Devamını oku:
Son Zamanların En Korkunç Oyun Demosunu Oynadık!

Selam gençler! Geçen gün son zamanların en korkunç oyun demosunu oynadım. Ve şimdi bu berbat,...

SUPER BOWL FİLM FRAGMANLARI – TRANSFORMERS 4

  Bu filmi ile ilgil ne görsem Amcamız Kevin Smith'in Ralph Garmen ile birlikte yaptıkları...

Kapat