• Home
  • keyboard_arrow_right ÇİZGİ ROMAN
  • keyboard_arrow_right DC
  • keyboard_arrow_right DC Bombshells Cosplay Desenleri

ÇİZGİ ROMAN

DC Bombshells Cosplay Desenleri

R.ist.T.O. 21 Temmuz 2016


Background
share close

Normalde Cosplay ile çok alakam yok. Konsepti seviyorum ama çok amatör durduğunda “Halloween kostümünden ne farkı var ki?” diyen ve çok iyi olduğunda “özel efekt ve makyajcıların yaptığı işe cosplay demek ne kadar doğru?” diye salak bir adamım. Yani kısacası benim cosplay hakkındaki yorumlarımı çok dikkate almayın.

Fakat bu haberin dikkatimi çekmiş olmasının sebebi kostümlerin gerçekten de sevdiğim bir alternatif DC tasarımları için hazırlanmış olması.

Simplicity adlı site DC Bombshells kostümleri için desenler hazırlamış ve anladığım kadarıyla ücretsiz olarak paylaşıyor. DC Bombshells sanırım Batman Black & White heykel serisiyle birlikte gerçekten sahip olmak istediğim nadir heykel serilerinden.

Bir ara koleksiyona başlamaya çok niyetlendim fakat yumuşak dilde ‘detaycı’, daha sert bir dilde ‘uyuz’ biri olduğum için yaptığım incelemeler ve araştırmalar sonucu Bombshell heykellerinin boya (özellikle yüz) boyalarının bazen çok da iyi olmayabildiğini fark ettim. Görerek almadığımda eve teslim edilecek heykellerin boya kalitesi istediğim gibi olmayacağından koleksiyona başlamadan vazgeçtim.

Yinede karakter tasarımlarına olan sevgim devam ediyor ve arada sırada bookmarkladığım heykel satış sayfalarından Bombshell heykellerine bakıp bakıp duruyorum.

Eğer cosplay ile ilgleniyorsanız veya ilgilenen bir arkadaşınız varsa Ant Lucia’dan esinlenilmiş 1940’lar temalı DC Bombshells kostüm desenleri aradığınız şey olabilir.

Geekstra ailesiyle her konuda muhabbet için Facebook Grubumuza bekleriz.
TwitterYoutube ve Google + hesaplarımızdan da bizleri takip ediniz, Seviniz bizi!
Bu arada dost sitemiz Paralel Evren Çizgi Roman Dükkanına da göz atın!

Etiketler: .

Yazar

R.ist.T.O.

İzle, oku, tüket... Tekrarla.

list Arşiv

Background
Previous post

Yorumlar

Bu içeriğe henüz yorum yapılmamış

Yorumunu Yaz

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Bu site çöp yorumlardan kaçınmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinin nasıl kullanıldığını öğrenmek için tıkla.