Çizgi Roman, Film-Dizi, Oyun, Etkinlik haberleri, Cosplay galerileri ve Podcast yayınları!

Batman v Superman: Adaletin Şafağı Haber Derlemesi

Filmin çıkış tarihi yaklaştıkça Batman v Superman: Adaletin Şafağı ile ilgili haberler şelale gibi akmaya devam ediyor.

Biz de daha kolay okumanız için ayrı ayrı haberler yapmak yerine size toptan verelim dedik.

Daha önce şurada da benzer bir şey yapmıştık ve bu haberin içinde Henry Cavill’in Omaze için yaptığı kampanya videosu da bulunuyordu.

Omaze kampanyası hızla devam ediyor ve kampanya kapsamında Ben Afflec, Henry Cavill ve Jesse Eisenberg’ın atışmalarına aşağıdaki videoda şahit olabilirsiniz.

Bitmiyor, “Batman mi kazanır Superman mi kazanır?” sorusu Jesse Eisenberg’ı biraz dışlanmış hissettirmiş olmalı ki, Jesse Midtown Comics’e giderek müşterilere “Lex Luthor” dedirtmeye çalışmış.

Omaze, yarışmasının kazananı Ben Affleck ile Batmobil’de sürüş yapacak, Henry Cavill ile helikopter yolculuğu yapacak ve Jesse Eisenberg ile kırmızı halıda takılacak tabii her şey dahil bir konaklama ulaşım da paketin içinde. Omaze kampanyası üç hayır kurumunu destekliyor.

Eastern Congo Initiative (ECI): Ben Affleck tarafından kurulan ve Congo’nun stabilete kazanması ve kalkınaması için kurulmuş bir organizasyon.

The SEED Project: Jesse Eisenberg tarafından önerilmiş olan proje, eğitim ve basketbol aracılığı ile Afrika kıtasında gençlerin yeteneklerini değerlendirme fırsatı sağlamaya çalışan bir kuruluş.

Durrell Wildlife Conservation Turst: Gerald Durrell tarafından kurulmuş olan organizasyon, Henry Cavill tarafından önerilmiş ve nesli tükenmekte olan hayvanların korunmasına adanmış bir kuruluş.

Detaylı bilgilere www.omaze.com sitesinden erişebilirsiniz.

Sosyal medyada da Affleck ve Cavill atışması devam ediyor.

geekstra_bvs (1)

Metropolis’in yıkımına gelmişken konu, EW, Henry Cavill’e Man of Steel’da Metropolisin yıkılması ilgili sorular sormuş. Henry Cavill’in cevaplarını özet geçiyorum:

Bence baştan düşünülmüş bir olay. Genel hikaye ile ilgili konuşamam çünkü beni aşan konular. Söyleyebileceklerim, Superman’in hala toy olduğu.

Eğer Superman şimdi aynı tehdit ile karşı karşıya olsaydı, olaylar çok farklı gelişirdi. Hasarı minimuma indirmeye çalışırdı. Fakat Man of Steel’da hayatta kalmaya ve dünyayı kurtarmaya çalışıyordu ve benim Superman için bulabildiğim bahane bu. Daha yeni, ve taze. Her şey olup bittikten sonra hataları parmakla göstermek kolay fakat o anda o kişinin yerine kendinizi koyduğunuzda neler olabileceğini düşünün.

Bu açıklamalar benim de savunduğum ve pek de olumlu tepkiler alamadığım noktalar. Duygusal olarak bizim bildiğimiz ve sevdiğimiz Superman kimliğine aykırı bir çok an gördük Man of Steel’da fakat mantık çerçevesinde bence daha gücünün sınırlarını bilmeyen, kimlik arayışı içinde olan ve kahramanlık rolünü henüz benimsememiş bir karakterin yapabileceği hatalar olduğunu düşünüyorum.geekstra_bvs (3)Batman v Superman: Adaletin Şafağı 25 Mart’ta vizyona girecek ve bizim de yakında filmle ilgili küçük bir sürprizimiz olabilir.

Geekstra ailesiyle her konuda muhabbet için Facebook Grubumuza bekleriz.
TwitterYoutube ve Google + hesaplarımızdan da bizleri takip ediniz, Seviniz bizi!
Ayrıca Dükkanımıza da bir göz atmayı unutmayın!


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Loading...
Devamını oku:
Balkon Keyfi 72: ve DISNEY FOX’U YER

Selam Gençler! Uzun bir aradan sonra bir Balkon Keyfi iyi gider diye düşündük. Bu bölümde...

PODCAST EP 4

Bu bölümde, 2013'ün en çok beklenen oyunlarından Injustice: Gods Among Us'ı taze taze oynamış yazarlar...

Kapat