• Home
  • keyboard_arrow_right DC
  • keyboard_arrow_right LEGENDS OF TOMORROW
  • keyboard_arrow_right Legends of Tomorrow’a Jonah Hex Geliyor

DC

Legends of Tomorrow’a Jonah Hex Geliyor

Tachikoma 20 Ocak 2016


Background
share close

Berlanti çetesinin yaptığı işleri seviyorum. Belki her zaman tam olarak beni hedefleyen işler yapmıyorlar ama Belanti ve ekibinin geçen 4 yıl içinde DC evreninin hayat bulması konusunda yaptıkları işler, son 20 yılda DC/Warner’ın yaptıklarından daha fazla.geekstra_jonah_hexÇeşitli eleştiriler yapılabilir ama kabaca zevk meselesi ve hedef kitle diyerek o konuyu kapatmak istiyorum çünkü öyle ya da böyle şimdiye kadar yalnızca kafamda var olan bir dünyayı herkesin görebileceği bir forma sokuyor olmalari bile başlı başına mutluluk verici.

Berlanti çetesinin yeni dizisi DC’s Legends of Tomorrow, konsepti gereği bir ekip dizisi. Ekip Atom, Hawkgirl, Hawkman, Captain Cold, Heatwave, White Canary, Firestorm ve Rip Hunter’dan oluşuyor. Ekip dizisi olmasının üstüne zaman yolculuğu konseptini de katarsak dizi dahilinde görebileceğimiz DC karakterlerinin kapsamı çok genişliyor.

Dizinin alt konseptlerinden biri de “zaman içinde DC evreni” olmalı ki daha şimdiden Legends of Tomorrow için Jonah Hex karakterinin seçilmiş olduğu haberi geldi.

Vahşi batı hiçbir zaman ilgimi pek çekmedi ve Jonah Hex’i en son rezalet filminde görmüştüm. Fakat Jonah Hex’in diziye konuk olacak olması beni gelecekte dahil edilebilecek karakterler konusunda heyecanlandırmadı değil.

DC’nin Golden Age kahramanlarından, belki de gelecekteki Legion of Super Heroes’a kadar bir çok karakterin diziye konuk olmasını bekliyorum. Rip Hunter ile olan ilişkisi, dizinin genel konsepti ve spin-off için iyi bir seçenek olabileceğini düşündüğümden Booster Gold’un da seride bir şekilde yer alacağını düşünüyorum.

Jonah Hex karakterini Star-Crossed ve Quantico’dan tanıyabileceğiniz Jonathan Schaech canlandıracak.

DC’s Legends of Tomorrow 21 Ocak’ta ekranlara gelecek.

Geekstra ailesiyle her konuda muhabbet için Facebook Grubumuza bekleriz.
TwitterYoutube ve Google + hesaplarımızdan da bizleri takip ediniz, Seviniz bizi!
Ayrıca Dükkanımıza da bir göz atmayı unutmayın!

Etiketler: .

Previous post

Yorumlar

Bu içeriğe henüz yorum yapılmamış

Yorumunu Yaz

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Bu site çöp yorumlardan kaçınmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinin nasıl kullanıldığını öğrenmek için tıkla.