• Home
  • keyboard_arrow_right FİLM
  • keyboard_arrow_right SUICIDE SQUAD
  • keyboard_arrow_right Jared Leto, Joker Rolü Hakkında Konuştu

FİLM

Jared Leto, Joker Rolü Hakkında Konuştu

David 2 Nisan 2016 2


Background
share close

Suicide Squad filminde The Joker karakterine  hayat verecek olan Oscar ödüllü aktör Jared Leto, karakteri ile ilgili  Entertainment Weekly dergisine konuştu. Leto, röportajında daha önce başarılı bir şekilde beyaz perdede yer bulmuş olan Joker karakterini tekrar yorumlaması hakkındaki görüşlerini belirtmiş.

”Sizden önce yapılandan daha değişik bir iş ortaya koymanız gerektiğini biliyorsunuz ve bunu kendi başınıza yapmak zorundasınız. Yüz yıl önce yapılmış bir beste üzerinde çalışan bir bestekar olabilirsiniz ya da sahnede bir oyunu yeniden yorumlayan bir aktör, ikisi de günümüzde çok yaygın yapılan işler. Yönetmenler sinema tarihinde yer etmiş işleri yeniden ele alıyor, aktörler rolleri yeniden yorumluyor. Bu iş, Scarface’ten Hamlet’e uzun zamandır bu şekilde devam ediyor. Bazı açılardan bir rolü yeniden yorumlamak, yeniden tanımlamak gerçekten ilgi çekici. Bu ağır bir iş ancak heyecan verici. Joker rolü de bunlardan biri. O, 75 yıl önce dünya ile ilk paylaşıldığında zekice yazılmıştı yada onun gibi çılgınca bir şey işte. Ve ben sadece bu fırsata sahip olduğum için gerçekten minnettarım.”

jared-leto

Röportajın orjinalini okumak isteyenler için : http://www.ew.com/article/2016/03/31/jared-leto-suicide-squad-joker-hamlet

Geekstra ailesiyle her konuda muhabbet için Facebook Grubumuza bekleriz.
TwitterYoutube ve Google + hesaplarımızdan da bizleri takip ediniz, Seviniz bizi! Bize destek olmak isterseniz, PATREON sayfamızdan bizlere destek olabilirsiniz.
Bu arada dost sitemiz Paralel Evren Çizgi Roman Dükkanına da göz atın

Etiketler: .

Önceki Bölüm

Yorumlar

This post currently has 2 comments.

Yorumunu Yaz

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Bu site çöp yorumlardan kaçınmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinin nasıl kullanıldığını öğrenmek için tıkla.