Çizgi Roman, Film-Dizi, Oyun, Etkinlik haberleri, Cosplay galerileri ve Podcast yayınları!

Jared Leto, Joker Rolü Hakkında Konuştu

Suicide Squad filminde The Joker karakterine  hayat verecek olan Oscar ödüllü aktör Jared Leto, karakteri ile ilgili  Entertainment Weekly dergisine konuştu. Leto, röportajında daha önce başarılı bir şekilde beyaz perdede yer bulmuş olan Joker karakterini tekrar yorumlaması hakkındaki görüşlerini belirtmiş.

”Sizden önce yapılandan daha değişik bir iş ortaya koymanız gerektiğini biliyorsunuz ve bunu kendi başınıza yapmak zorundasınız. Yüz yıl önce yapılmış bir beste üzerinde çalışan bir bestekar olabilirsiniz ya da sahnede bir oyunu yeniden yorumlayan bir aktör, ikisi de günümüzde çok yaygın yapılan işler. Yönetmenler sinema tarihinde yer etmiş işleri yeniden ele alıyor, aktörler rolleri yeniden yorumluyor. Bu iş, Scarface’ten Hamlet’e uzun zamandır bu şekilde devam ediyor. Bazı açılardan bir rolü yeniden yorumlamak, yeniden tanımlamak gerçekten ilgi çekici. Bu ağır bir iş ancak heyecan verici. Joker rolü de bunlardan biri. O, 75 yıl önce dünya ile ilk paylaşıldığında zekice yazılmıştı yada onun gibi çılgınca bir şey işte. Ve ben sadece bu fırsata sahip olduğum için gerçekten minnettarım.”

jared-leto

Röportajın orjinalini okumak isteyenler için : http://www.ew.com/article/2016/03/31/jared-leto-suicide-squad-joker-hamlet

Geekstra ailesiyle her konuda muhabbet için Facebook Grubumuza bekleriz.
TwitterYoutube ve Google + hesaplarımızdan da bizleri takip ediniz, Seviniz bizi! Bize destek olmak isterseniz, PATREON sayfamızdan bizlere destek olabilirsiniz.
Bu arada dost sitemiz Paralel Evren Çizgi Roman Dükkanına da göz atın


Comments to Jared Leto, Joker Rolü Hakkında Konuştu

  • heath ledger a hiç deginmemek cidden yetenek ister ????????

    Ali 2 Nisan 2016 12:57 Cevapla
  • Jareda guveniyorum hakkini vericek jokerin

    Cagatay C 2 Nisan 2016 14:24 Cevapla

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Loading...
Devamını oku:
Defenders Yeni Görseller

Defenders çekimleri hızla devam ediyor ve setten yeni görüntüler paylaşıldı. Lisans nedeniyle sitemizden paylaşamadığımız görsellere...

Fantastic Beasts and Where To Find Them – Yeni Fragman

Pazarlama cenneti Amerika'da işler böyle yürüyor. Super Bowl gibi milyonlar tarafından izlenen bir müsabaka doğal...

Kapat