Çizgi Roman, Film-Dizi, Oyun, Etkinlik haberleri, Cosplay galerileri ve Podcast yayınları!

Warner Bros’a Açık Mektup

Warner Bros. Pictures anlaşılan Batman v Superman: Adaletin Şafağı’nın aldığı eleştirileri kendince değerlendirme çabasında.

Haber BirthMovieDeath sitesinden geliyor.

Açıklanmayan kaynaklara göre Suicide Squad filmini biraz daha hafif ve eğlenceli kılmak için bir çok sahne yeniden çekiliyor, espriler ekleniyormuş. Filmin Bohemian Rhapsody’li fragmanının aksine o kadar da eğlenceli olmadığı ve filmdeki tüm esprilerin o fragmana sıkıştırıldığı da söyleniyor.geekstra_suicide squad (1)Eğer gerçekten durum bu ise, yeniden çekim yapmakta haklı olabilirler çünkü aylar öncesinden Suicide Squad’ın Batman v Superman kadar karanlık olmayacağı, Bohemian Rhapsody fragmanı öncesinde de aslında filmin çok eğlenceli olduğu gibi açıklamalar yapılmıştı.

Fakat eğer olay “Batman v Superman çok eleştirildi biz bu filmi daha eğlenceli yapalım” endişesinden ötürü stüdyo tarafından dayatılan bir değişiklikse buradan WB’ye seslenmek istiyorum.

Sevgili WB,

Duy sesimi! Evet şuanda çok eleştiri altındasın ve ne yazık ki bir standart ortaya koymuş ve izleyicilerin bir değerlendirme kriteri olarak kullandıkları MCU modeli ile rekabet etmek durumundasın. Bu da yetmezmiş gibi Deadpool denen düşük bütçeli film izleyici beklentilerini bir anda değiştiriverdi.

Bulunduğun konum kolay bir konum değil. Ben de kendini DC ve Batman hayranı olarak tanımlayan biri olarak Batman v Superman: Adaletin Şafağı filmini eleştirdim. Eleştirilerimi hak ettiğini düşünüyorum. Fakat her şeye rağmen filmi zaman geçtikçe daha çok sevdiğimi, senin oluşturacağın DCEU’yu daha iyi tanıyarak bu evrene yaklaşım biçimimi bilinçli/bilinçsiz ufak ufak değiştirmekte olduğumu da belirtmek istiyorum.

Bir tarz ve tutum ortaya koyarak çizgini korumazsan sana uyum sağlayan, sağlamaya çalışan hayranlara her seferinde taze bir tokat atmaktan başka bir sonuca varmayacağın kanısındayım.

İyisiyle kötüsüyle sen sen ol, çizgini koru, bizim eleştirilerimizden korkarak seçtiğin yaratıcı ekibe son dakika müdahalelerde bulunma. Zorlayarak başkalarına benzemeye çalışma. Bizim sana uyum sağlamamıza ve senin, sana özgü bir anlatım şeklinin oluşmasına zaman tanı.

Sevgili WB, tüm bunları DC’yi ve barındırdığı karakterleri sevdiğim için ve Batman v Superman filmine yapılan “film çok karanlık” eleştirileri doğrultusunda Suicide Squad’a zorunlu değişiklikler yaptırdığın varsayımı üzerinden anlatıyorum.

Eğer durum bu değil, farklı faktörlerden kaynaklanıyorsa da sen yine de söylediklerimi aklının bir köşesinde tut.

Başkalarına benzeyerek herkese hitap etme çabasına girme, elindeki hayranlarını da kaçırırsın benden söylemesi.

David Ayer’in yönettiği, Margot Robbie, Jared Leto, Will Smith, Viola Davis gibi oyuncuların sevilen DC karakterlerini canlandıracağı Suicide Squad filmi ülkemizde İntihar Timi adı ile 12 Ağustos’ta vizyona gerecek.

Geekstra ailesiyle her konuda muhabbet için Facebook Grubumuza bekleriz.
TwitterYoutube ve Google + hesaplarımızdan da bizleri takip ediniz, Seviniz bizi!
Ayrıca Dükkanımıza da bir göz atmayı unutmayın!


Comments to Warner Bros’a Açık Mektup

  • Waner Bros, 12 Ağustos ta cikacak intihar timi filminde intihar mi edecek ?

    Cagatay C 1 Nisan 2016 18:22 Cevapla

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Loading...
Devamını oku:
[Fragman] Attack on Titan 2. Sezon

Aradan kaç yıl geçti? Ilk sezon 2013 yapımı olduğu ve ikinci sezonun 2017’de geleceğini düşünürsek...

Ancient Aliens Tarzı X-Men: Apocalypse Virali

Fox X-Men: Apocalypse için yeni bir video yayımladı. Ancient Aliens belgeselleri (?) tadında retro komplo...

Kapat