ÇİZGİ ROMAN

Supergirl İptal Edilebilir

R.ist.T.O. 6 Mayıs 2016


Background

CBS’in yenilenmiş seriler listesinde Supergirl ismi bulunmuyor. Bu dizinin iptal edildiği anlamına gelmiyor (henüz) ama çeşitli söylentilerin ortalarda gezinmesine neden olduğu kesin.

The Wrap’in haberine göre CBS diziyi yenilemek istiyor fakat dizinin reytingleri kanalın Warner Bros’a bölüm başına ödediği 3 Milyon USD’lik lisans ücretini karşılayacak seviyede değil.

Eğer WB lisans ücretinde bir indirme giderse CBS’in diziyi yenileme durumu söz konusu olabilir deniyor. Şuanda CBS ve WB arasında bir pazarlık söz konusu. Dizinin CBS’te kalması için birilerinin geri adım atması gerekecek.

Fakat WB’nin tek seçeneği CBS değil. Kendi kanalı olan ve hali hazırda DC dizileri yayımlamakta olan CW var. The Flash, Legends of Tomorrow ve Arrow’un sağlam bir televizyon evreni kurduğu CW’ya Supergirl’ın da dahil olması da bir seçenek olarak ortaya atılmış. Eğer bu gerçekleşirse daha önceki Flash/Supergirl crossover’ında “farklı dünyaların kahramanları” konseptini bir şekilde bozarak üç kahramanı da tek bir evrende toplayabilirler.geekstra_supergirl (1)Her sezon üç dizi arasında birer crossover ile ilginç şeyler ortaya çıkartılabilir sanki. Ayrıca üç dizi aynı kanalda birleşirse diziler arası karakter takasları da olabilir. Açıkçası Martian Manhunter ve Red Tornado’yu The Flash dizisinde görmeyi tercih ederdim.

Fakat WB’nin kendi kanalından büyük lisans ücretleri alamayacağı göz önünde bulundurulursa bu dizinin büyük bütçe kesintileriyle maliyetinin indirileceği anlamına gelecektir. Açıkçası Supergirl’ın bütçesini şişiren nedir bilmiyorum ama Flash seviyesi gayet yeterli olabilir.

Tabii bunlar henüz söylentiden ibaret. Sonuçta NBC’de iptal edilen Constantine dizisi CW’ya gelecekti güya o da yalan oldu…

Geekstra ailesiyle her konuda muhabbet için Facebook Grubumuza bekleriz.
TwitterYoutube ve Google + hesaplarımızdan da bizleri takip ediniz, Seviniz bizi!
Bu arada dost sitemiz Paralel Evren Çizgi Roman Dükkanına da göz atın!

Tagged as: .

Avatar
Author

R.ist.T.O.

İzle, oku, tüket... Tekrarla.

list Archive

Previous post

Post comments

This post currently has 2 comments.
  1. Sonsuz on 6 Mayıs 2016

    Arrow sallantıda, Flash da düşe kalka idare ediyor Supergirl’ü Flash’ın konuk olduğu bölüme Flash hatrına göz attım ama dayanamadım ileri ileri sardım, bence Arrow ‘dan(son sezonu) bile kötü oyunculukları var. Hiç biri DareDevil kadar bile değil malesef. Batmansız bir DC nasıl olurdu bilemiyorum.

  2. Cagatay C on 7 Mayıs 2016

    Ne olur iptal edilmesin , ah Tanrım!!!! Olamaz en sevdigim diziydi:((( #yasasinkizgucu XOXO

Leave a reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.