• Home
  • keyboard_arrow_right DİZİ
  • keyboard_arrow_right FİLM
  • keyboard_arrow_right Bryan Cranston Power Rangers’da Zordon’u Canlandıracak

DİZİ

Bryan Cranston Power Rangers’da Zordon’u Canlandıracak

Tachikoma 29 Haziran 2016


Background
share close

Bu Power Rangers filmini ciddiye almalı mıyız tam olarak karar verebilmiş değilim. Bir yandan koca bir evren yaratmaya çalışıyorlar ama Power Rangers, cool olmaya çalışan ergen tıriplerine girmeye başladığım çocukluğumun son yıllarına denk geldiğinden güya öğrenci olan koca koca adamların taytla içinde koşturduğu, Robotun içinde insan olduğu ve binaların kartondan olduğu çok bariz olan her fırsatta burun kıvırdığım bir diziydi.

Walter White (Bryan Cranston) - Breaking Bad _ Season 5b _ Gallery - Photo Credit: Frank Ockenfels 3/AMC
Walter White (Bryan Cranston) – Breaking Bad _ Season 5b _ Gallery – Photo Credit: Frank Ockenfels 3/AMC

Filmde Rangerları canlandıracak olan oyuncular çoğunlukla bilinmeyen isimler fakat Rita Repulsa Elizabeth Banks tarafından ve dizide silindir akvaryumda yaşayan dev kafa olan Zordon ise Bryan Cranston tarafından canlandırılacak.

Bryan Cranstonu ilk Malcolm in the Middle ile tanımış biri olarak adamın Breaking Bad sonrası ulaştığı konuma rağmen göreceli olarak daha az prestijli olduğu iddia edilebilecek rollere benim gibi burun kıvırmıyor olmasını çok taktir ediyorum.

ET Online’a verdiği röportajda Cranston Power Rangers rolü hakkında şöyle konuştu.

Çok mo-cap (motion capture) ve CGI işi yapıyorum. Karakterim farklı bir evrende hapsolmuş gerçek bir insan. Bu durumundan dolayı sanki üssün duvarlarından konuşan bir hayalet gibi. Her insan gibi bir aklı ve yüreği var fakat aynı zamanda bu beş genci yetiştirerek Dünya’yı kötülere karşı savunmalarını sağlaması gerekiyor. Aksi takdirde Dünya ve içindeki herkes yok olacak.

Çok abartılı bir seslendirme yapmak istemediğini söyleyen Cranston kariyerindeki ilk işlerinden birinin Mighty Morphin Power Rangers’da kötüleri seslendirmek olduğunu da ekledi.

Cranston’un eski Power Rangers dizilerinde seslendirme yaptığını bilmiyordum doğrusu.geekstra_powerrangers 2Cranston da katilmasıyla Power Rangers’ın oyuncu kadrosu Red Ranger – Dacre Montgomery, RJ Cyler – Blue Ranger, Naomi Scott – Pink Ranger, Becky G – Yellow Ranger , Ludi Lin – Black Ranger, Elizabet Banks – Rita Repulsa, Bryan Cranston – Zordon pozisyonlarını doldurmuş oldu.

Çekimleri devam eden filmi 24 Mart 2017’de vizyona girecek ve

Geekstra ailesiyle her konuda muhabbet için Facebook Grubumuza bekleriz.
TwitterYoutube ve Google + hesaplarımızdan da bizleri takip ediniz, Seviniz bizi!
Bu arada dost sitemiz Paralel Evren Çizgi Roman Dükkanına da göz atın!

Etiketler: .

Previous post

Yorumlar

Bu içeriğe henüz yorum yapılmamış

Yorumunu Yaz

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Bu site çöp yorumlardan kaçınmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinin nasıl kullanıldığını öğrenmek için tıkla.