Çizgi Roman, Film-Dizi, Oyun, Etkinlik haberleri, Cosplay galerileri ve Podcast yayınları!

Constantine Dönüyor Olabilir Mi?

NBC’de yayımlanan Constantine dizisi umduğum kadar iyi bir dizi değildi fakat potansiyel vaat eden bir diziydi. Diyaloglar biraz zorlama olsa da oyuncu seçimi ve oyunculuk iyiydi.

Constantine dizisi iptal edildiğinden beri NBC, diziyi sahip olduğu alternatif platformlarda tekrara sokmadı ve şimdi Constantine CW’nun online stream servisi olan CW Seed’de yayımlanmaya başlandı. Bu CW’nun Supergirl’a yaptığı gibi kendi kanalında Constantine’e bir şans daha vereceği anlamına mı geliyor?

Evet ortalık spekülasyon, dedikodu dolu. Ne CW ne de NBC resmi bir açıklama yapmadı. Şimdilik en büyük ağırlığı taşıyan teori CW’nun Constantine dizisi için yeterli bir izleyici kitlesi olup olmadığını denemek için NBC’den Constantine’in tüm haklarını ve envanterini almaya çalıştığı.geekstra_constantine (2)CW Seed’de yeterli trafik yaratması durumunda CW, dizinin ekranlara dönmesi için daha ciddi bir girişimde bulunabilir. Fakat dizinin devam etmesi durumu yalnızca haklar ve izleyicilere bağlı değil. Dizide John Constantine’i canlandıran Matt Ryan’ın ITV’de yayımlanacak ve çekimleri devam etmekte olan bir dizi projesi var.

Constantine iptal edildikten sonra Matt Ryan, Arrow dizisi için Constantine rolüne dönmüştü ve tüm röportajlarında Constantine rolüne geri dönmek istediğinden bahsetmişti. Matt Ryan’ın istekli olması ve İngiliz dizilerinin genelde kısa sezonlardan oluşuyor olması her şeyin yolunda gitmesi durumunda Constantine’in yeniden ekrana gelmesi konusunda bana ümit veriyor.

Ne diyorsunuz gençler Constantine geri döner mi? Dönmesini ister misiniz?

Geekstra ailesiyle her konuda muhabbet için Facebook Grubumuza bekleriz.
TwitterYoutube ve Google + hesaplarımızdan da bizleri takip ediniz, Seviniz bizi!
Bu arada dost sitemiz Paralel Evren Çizgi Roman Dükkanına da göz atın!


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Loading...
Devamını oku:
TRANSFORM ROBOT

Yo yo yo... Transformers değil, Transform Robot. Geleceğin teknolojisi diye süreki bir buzz var 3D...

MASKELİ SÜVARİ DÖNÜYOR

Bu sene vizyona girecek bir diğer çizgi roman uyarlaması (demek ne kadar doğru bilmiyorum) da...

Kapat