• Home
  • keyboard_arrow_right DİZİ
  • keyboard_arrow_right Daniel Craig’li Purity Showtime’a Geliyor

DİZİ

Daniel Craig’li Purity Showtime’a Geliyor

R.ist.T.O. 5 Haziran 2016


Background
share close

Daha önce şurada Daniel Craig’in Purity adlı bir projeye imza attığını sizlerle paylaşmıştık. O dönemde henüz bir kanal ile anlaşılmamıştı ve yeni bir projeye başlamış olmasından ziyade Daniel Craig’in James Bond rolüne dönmeme ihtimali daha büyük bir haber niteliği taşıyordu.

Şimdi Showtime yetkilileri Craig’in Purity projesini resmen duyurdu ve dizi hakkında kısa bir açıklama yaptı.geekstra_purityJonathan Franzen’in aynı adlı romanından uyarlanacak olan dizi (Franzen aynı zamanda dizinin de yazarlarından biri olacak) Todd Field’in hem yazar hem de yönetici yapımcı olarak görev alacağı 20 bölümlük bir dizi olacak. Bu 20 bölüm 2 seneye yayılarak yayımlanacak ve dizinin resmi açıklamasının bir kısmı şöyle:

Purity, genç idealizm, aşırı sadakat ve acımasız cinayetleri konu alan ahlaki olarak kompleks bir hikaye. Frenzen’in detaylı romanı gerçeğin peşinde olan ve bu gerçeği her ne pahasına saklı tutmaya çalışan karakterlerle dolu.

Doğu Berlin’den Bolivya ormanlarına, Doğu Harlem’den California Redwood’larına geniş ve çeşitli coğrafyalarda geçen Purity, inanılmaz derecede kapsamlı olmakla birlikte yoğun bir samimiyete de sahip bir trajikomedi.

Dizinin yapımı önümüzdeki sene başlayacak. James Bond rolü için yeni oyuncu arayışları devam ediyor olsa da aslında hala Daniel Craig’in James Bond rolüne geri dönmeyeceği resmi olarak açıklanmış değil.

Geekstra ailesiyle her konuda muhabbet için Facebook Grubumuza bekleriz.
TwitterYoutube ve Google + hesaplarımızdan da bizleri takip ediniz, Seviniz bizi!
Bu arada dost sitemiz Paralel Evren Çizgi Roman Dükkanına da göz atın!

Etiketler: .

Yazar

R.ist.T.O.

İzle, oku, tüket... Tekrarla.

list Arşiv

Background
Previous post

Yorumlar

Bu içeriğe henüz yorum yapılmamış

Yorumunu Yaz

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Bu site çöp yorumlardan kaçınmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinin nasıl kullanıldığını öğrenmek için tıkla.