• Home
  • keyboard_arrow_right DİZİ
  • keyboard_arrow_right Famke Janssen The Blacklist’in Spin-Off Dizisinde!

DİZİ

Famke Janssen The Blacklist’in Spin-Off Dizisinde!

Tachikoma 5 Nisan 2016


Background
share close

The Blacklist son zamanlarda en sevdiğim diziler arasında ilk 5’te yer verdiğim dizilerden. Zaten büyük bir hayranı olduğum James Spader’ı Boston Legal sonrası haftalık dramatik performansını izleyebiliyor olmak başlı başına güzel bir şey. Fakat Hikayenin gidiş hattını, arkada dönen komplolar ve akıl oyunlarını takip etmek (tamam bir network dizisi olmanın zorladığı haftanın kötüsü motiflerini taşımak zorunda) de hoşuma gidiyor.

NBC The Blacklist’in başarısının ardında bir kadının başrolde olacağı bir spin-off yapmaya karar vermiş ve bu rol için Famke Janssen’i seçmişler.

Variety’nin haberine göre henüz imzalar atılmış değil fakat Janssen Susan “Scottie” Halsted adında bir karakteri canlandıracak ve The Blacklist’in 5 Mayıs’ta yayımlanacak bölümünde ilk defa karşımıza çıkacak.geekstra_theblacklist1Söylentiler Janssen’in Scottie karakterinin Tom Keen’in annesi olacağı söylüyor. Şahsen Tom Keen’in annesinin dizide ne gibi bir rol oynayabileceği konusunda hiçbir fikrim yok ama spin-off yapılacağına göre iyi bir alt hikaye kurgulanmıştır diye tahmin ediyorum.

Şahsen Mr. Kaplan’ın hikayesinin ele alındığı bir spin-off daha ilginç olabilirdi ama ne yazık ki NBC bu tarz şeyleri bana danışmıyor. Belki de onlara da bir açık mektup yazmak lazım?

Geekstra ailesiyle her konuda muhabbet için Facebook Grubumuza bekleriz.
TwitterYoutube ve Google + hesaplarımızdan da bizleri takip ediniz, Seviniz bizi!
Ayrıca Dükkanımıza da bir göz atmayı unutmayın!

Tagged as: .

Previous post

Post comments

This post currently has no comments.

Leave a reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.