• Home
  • keyboard_arrow_right DİZİ
  • keyboard_arrow_right MR ROBOT
  • keyboard_arrow_right [Fragman] Mr. Robot 2. Sezon Fragmanı

DİZİ

[Fragman] Mr. Robot 2. Sezon Fragmanı

R.ist.T.O. 27 Haziran 2016


Background
share close

Geçen hafta ayıptır söylemesi hem biraz tembellik hem de biraz yoğunluktan dolayı güncel haber paylaşımı konusunda biraz geride kaldık ve “paylaşılacak haberler” için ayırdığım ve hiç kapatmadığım tarayıcımda şuan yaklaşık 209486 adet tab açık…

Bu nedenle geç bile olsa yine de paylaşım değeri olabileceğini düşündüğüm haberleri seri bir şekilde sizlerle paylaşacağız.

Mr. Robot iptal edilen birçok rutin dizilerim de göz önünde bulundurulduğunda el üstünde tuttuğum ve burumda tüten nadir dizilerden biri haline geldi. Geçen sene ilk sezonu ile büyük bir fenomen haline dönüşen dizi çok kişilikli ve asosyal bir programcının modern dünyanın tüm kötülüklerini temsil ettiğini düşündüğü dev bir şirketi hackleyerek bir devrim başlatma çabasında olan bir hacktivist gruba katılması sonrasında gelişen olayları konu alıyor.

Dizinin ikinci sezonu 13 Temmuzd’da ekranlara gelecek ve yalnızca benim değil genel medyanın da diziye olan ilgisi büyük. USA kanalının bağlı olduğu NBCUniversal Cable Entertainment firmasının başkanı açıklamasında şöyle konuştu:

Mr. Robot’un ilk sezonu, diziden beklediğimiz her şeyi bize fazlasıyla verdi. Şaşırtıcı olmayacaktır ki, Sam Esmail ve ekibi ikinci sezon için seviyeyi daha da yükselttiler. İkinci sezonun açılış anından itibaren tüm izleyiciler olağan üstü ve tamamıyla beklenmedik bir dünyaya adım attıklarını görecekler.

İkinci sezon, Rami Malek’in canlandırdığı Elliot karakterinin geçen sezon yaşanan olaylardan sonra hafızasından silinmiş 3 günü hatırlama çabası ile başlayacak.

Mr. Robot’un ikinci sezon fragmanını aşağıda izleyebilirsiniz. Bu arada birinci sezonu özetleyen ve yaratıcı ekip ile röportajların yapıldığı Mr.Robot 2. Sezon Bölüm 00’da yayımlanmış bulunuyor.

Geekstra ailesiyle her konuda muhabbet için Facebook Grubumuza bekleriz.
TwitterYoutube ve Google + hesaplarımızdan da bizleri takip ediniz, Seviniz bizi!
Bu arada dost sitemiz Paralel Evren Çizgi Roman Dükkanına da göz atın!

Etiketler: .

Yazar

R.ist.T.O.

İzle, oku, tüket... Tekrarla.

list Arşiv

Background
Previous post

Yorumlar

Bu içeriğe henüz yorum yapılmamış

Yorumunu Yaz

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Bu site çöp yorumlardan kaçınmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinin nasıl kullanıldığını öğrenmek için tıkla.