• Home
  • keyboard_arrow_right DİZİ
  • keyboard_arrow_right Hannibal 4. Sezonu Gelebilir!

DİZİ

Hannibal 4. Sezonu Gelebilir!

R.ist.T.O. 28 Haziran 2016 1


Background
share close

Bunca senelik dizi izleme hayatımda beni derinden etkilemiş nadir yapımlardan biri. Bizi uzun zamandır takip eden arkadaşların Hannibal hakkında ne kadar çok konuştuğumuzu bilirler.

Hatırlarsanız Hannibal’in 3. Sezonundan sonra NBC tarafından iptal edilmesi sonrası Netflix ve Amazon gibi alternatif kanallarda dizi için ev arayan Bryan Fuller bu çabalarından eli boş dönmek durumunda kalmıştı.

Dua etmiş olsam kabul oldu diye havalara sıçrayacağım bir haber geldi. Saturn Ödüllerinde Collide’a konuşan Fuller Hannibal dizisi için yeni bir umuttan bahsetti.

2017 Ağustos sonrasında Hannibal ile ilgili yeni opsiyonlar konusunda konuşmaya başlayabiliriz. O tarihte karakterlerin ve hikâyenin lisansları ile ilgili durumlar, kimin ilgili olduğu ve bu işi nasıl başarabileceğimiz netleşecek. Hikâye hazır ve oyuncular hikâye konusunda çok heyecanlı. Yani birileri bizimle hikâyeyi devam ettirmek isterse biz hazırız.

geekstra_hannibalThomas Harris’in Red Dragon ve Hannibal romanı ve karakterlerinden esinlenilerek yaratılan dizi, Mads Mikkelsen’in Anthony Hopkins’in performansının gölgesinde kalmayan oyunculuğu ve Hugh Dancy’nin yok olup Will Graham olduğu her karesi bir sanat amalgamı olan bir diziydi.

Fuller şöyle devam ediyor:

Kadro varım diyor. Ben de varım. Tüm ekibin iş programının ne zaman ve nasıl eşleşeceğine kalmış fakat hikâyeye Hugh Dancy ve Mads Mikkelsen ile devam etmek istiyorum. Muhteşem çalışma arkadaşları oldular benim için ve kariyerimde yaşadığım en tatmin edici oyuncu-yapımcı ilişkisini onlarla yaşadım. Bu hikâyeye gerçekten devam etmek istiyorum.

Piyangodan para çıksa resmen bir kısmını Hannibal’in devamının çekilmesi için verebilirim bu adamlara…

Geekstra ailesiyle her konuda muhabbet için Facebook Grubumuza bekleriz.
TwitterYoutube ve Google + hesaplarımızdan da bizleri takip ediniz, Seviniz bizi!
Bu arada dost sitemiz Paralel Evren Çizgi Roman Dükkanına da göz atın!

Etiketler: .

Yazar

R.ist.T.O.

İzle, oku, tüket... Tekrarla.

list Arşiv

Background
Previous post

Yorumlar

This post currently has 1 comment.

Yorumunu Yaz

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Bu site çöp yorumlardan kaçınmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinin nasıl kullanıldığını öğrenmek için tıkla.