• Home
  • keyboard_arrow_right DİZİ
  • keyboard_arrow_right Into the Badlands İkinci Sezonu Aldı!

DİZİ

Into the Badlands İkinci Sezonu Aldı!

Tachikoma 10 Mart 2016


Background
share close

AMC’nin post apokaliptik (veya yeni düzen mi desek) dövüş dizisi Into the Badlands, 10 bölümlük ilk sezonunda ABD kablolu yayın tarihinin en yüksek reytingli üçüncü dizisi olmayı başarmış.geekstra_intothe badlands (2)Bu başarısı tabii ki AMC’nin ikinci bir sezon sipariş etmesiyle ödüllendirildi. 2017’de ekranlara gelecek dizini için AMC başkanı Charlie Collier şöyle bir açıklama yaptı:

Gerçekçi dövüş sahneleri ve göz kamaştıran görselliği ile “Into the Badlands”, televizyonda benzeri olmayan bir yapım olduğunu kanıtladı.

Dizinin yaratıcıları ve yöneticileri olan Al Gough ve Miles Millar, yetenekli yapımcılar ve oyuncular el ele vererek izleyicilere sanatsal bir dizi verdiler. Baronların ve bıçakların dünyasına geri dönmek ve ikinci sezonda bu ilgi çekici karakterlerin gelişimine şahit olmak için sabırsızlanıyoruz.

geekstra_intothe badlands (1)Into the Badlands’in kadrosunda Daniel Wu Sunny rolünde, Marton Csokas Quinn rolünde, Aramis Knight M.K. rolünde, Oliver Stark Ryder rolünde, Emily Beecham The Widow rolünde, Orla Brady Lydia rolünde, Sarah Bolger Jade rolünde performans gösteriyor.

Geekstra ailesiyle her konuda muhabbet için Facebook Grubumuza bekleriz.
TwitterYoutube ve Google + hesaplarımızdan da bizleri takip ediniz, Seviniz bizi!
Ayrıca Dükkanımıza da bir göz atmayı unutmayın!

Tagged as: .

Previous post

Post comments

This post currently has no comments.

Leave a reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.