• Home
  • keyboard_arrow_right DİZİ
  • keyboard_arrow_right [Liste] 2016 Yaz Sezonu Dizileri

DİZİ

[Liste] 2016 Yaz Sezonu Dizileri

R.ist.T.O. 17 Mayıs 2016 1


Background
share close

Selam Gençler,

Hazır 2015-2016 son bahar TV sezonu sonlanıyorken, yaz sezonunda bizleri nelerin beklediğine bir göz atma zamanı geldi diye düşündük.

Aşağıdaki liste geri dönen diziler ve yeni dizileri içeriyor ve daha çok bizim ilgimizi çeken dizilerden oluğtuğundan adı geçmeyen yaz dönem dizileri de olabilir.

Başlayalım:

22 Mayıs – Preachergeekstra_yaz dizileri (24)
Aynı adlı Vertigo çizgi romandan uyarlanan Preacher, küçük bir kasaba pederi olan Jesse Custer, kız arkadaşı Tulip ve arkadaşı Cassidy’nin Jesse’nin içine giren ve ona özel güçler veren gizemli bir varlığı araştırmasını konu alıyor.

25 Mayıs – Wayward Pines

WAYWARD PINES:  L-R:  Nimrat Kaur, Josh Helman, Jason Patrick, Djimon Hounsou, Hope Davis, Kacey Rohl and Tom Stevens.  Season two of WAYWARD PINES premieres Wednesday, May 25 (9:00-10:00 PM ET/PT) on FOX. ©2016 Fox Broadcasting Co. Cr: Patrick Hoelck/FOX
WAYWARD PINES: L-R: Nimrat Kaur, Josh Helman, Jason Patrick, Djimon Hounsou, Hope Davis, Kacey Rohl and Tom Stevens. Season two of WAYWARD PINES premieres Wednesday, May 25 (9:00-10:00 PM ET/PT) on FOX. ©2016 Fox Broadcasting Co. Cr: Patrick Hoelck/FOX

M. Night Shyamalan’ın yönetici yapımcılığını yaptığı dizi distopik bir gelecekte küçük bir kasabada geçen gizemli olayları konu alıyor. Dizinin ikinci sezonunda Matt Dillon’un yerine Jason Patric ana karakter olarak yer alıyor.

30 Mayıs – Scream geekstra_yaz dizileri (26)
İkinci sezonu ile geri dönen Scream’de birinci sezonda sağ kalmayı başaran kadroya bir yığın yeni karakter ve potansiyel katiller katılıyor.

31 Mayıs – Powers geekstra_yaz dizileri (12)
PlayStation Network’un dizisi kanımca pek başarılı olmadığı için bırakmıştım. Fakat yapımcılar diziye ikinci bir sezon daha çekmeyi uygun görmüşler.

Etiketler: .

Yazar

R.ist.T.O.

İzle, oku, tüket... Tekrarla.

list Arşiv

Background
Previous post

Yorumlar

This post currently has 1 comment.
  1. ONUR on 17 Mayıs 2016

    Hocam, bir ara efsane ve efsane olmaya aday diziler bölümü yaparsanız çok hoş olur gibi 🙂 Kendinize iyi bakın, Kafka’yı da özlediğimiz belirtmek isterim 😀

Yorumunu Yaz

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Bu site çöp yorumlardan kaçınmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinin nasıl kullanıldığını öğrenmek için tıkla.