Çizgi Roman, Film-Dizi, Oyun, Etkinlik haberleri, Cosplay galerileri ve Podcast yayınları!

[Liste] 2016 Yaz Sezonu Dizileri

Selam Gençler,

Hazır 2015-2016 son bahar TV sezonu sonlanıyorken, yaz sezonunda bizleri nelerin beklediğine bir göz atma zamanı geldi diye düşündük.

Aşağıdaki liste geri dönen diziler ve yeni dizileri içeriyor ve daha çok bizim ilgimizi çeken dizilerden oluğtuğundan adı geçmeyen yaz dönem dizileri de olabilir.

Başlayalım:

22 Mayıs – Preachergeekstra_yaz dizileri (24)
Aynı adlı Vertigo çizgi romandan uyarlanan Preacher, küçük bir kasaba pederi olan Jesse Custer, kız arkadaşı Tulip ve arkadaşı Cassidy’nin Jesse’nin içine giren ve ona özel güçler veren gizemli bir varlığı araştırmasını konu alıyor.

25 Mayıs – Wayward Pines

WAYWARD PINES:  L-R:  Nimrat Kaur, Josh Helman, Jason Patrick, Djimon Hounsou, Hope Davis, Kacey Rohl and Tom Stevens.  Season two of WAYWARD PINES premieres Wednesday, May 25 (9:00-10:00 PM ET/PT) on FOX. ©2016 Fox Broadcasting Co. Cr: Patrick Hoelck/FOX

WAYWARD PINES: L-R: Nimrat Kaur, Josh Helman, Jason Patrick, Djimon Hounsou, Hope Davis, Kacey Rohl and Tom Stevens. Season two of WAYWARD PINES premieres Wednesday, May 25 (9:00-10:00 PM ET/PT) on FOX. ©2016 Fox Broadcasting Co. Cr: Patrick Hoelck/FOX

M. Night Shyamalan’ın yönetici yapımcılığını yaptığı dizi distopik bir gelecekte küçük bir kasabada geçen gizemli olayları konu alıyor. Dizinin ikinci sezonunda Matt Dillon’un yerine Jason Patric ana karakter olarak yer alıyor.

30 Mayıs – Scream geekstra_yaz dizileri (26)
İkinci sezonu ile geri dönen Scream’de birinci sezonda sağ kalmayı başaran kadroya bir yığın yeni karakter ve potansiyel katiller katılıyor.

31 Mayıs – Powers geekstra_yaz dizileri (12)
PlayStation Network’un dizisi kanımca pek başarılı olmadığı için bırakmıştım. Fakat yapımcılar diziye ikinci bir sezon daha çekmeyi uygun görmüşler.

Önceki1 - 4Sonraki
Klavyenizi ← → kullanarak ilerleyin


Comments to [Liste] 2016 Yaz Sezonu Dizileri

  • Hocam, bir ara efsane ve efsane olmaya aday diziler bölümü yaparsanız çok hoş olur gibi 🙂 Kendinize iyi bakın, Kafka’yı da özlediğimiz belirtmek isterim 😀

    ONUR 17 Mayıs 2016 17:06 Cevapla

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Loading...
Devamını oku:
MICHAEL JORDAN YENİ HUMAN TORCH MU?

Josh Tank'in çekeceği yeni Fantastic Four reboot'unda Human Torch'u Michael Jordan oynayacakmış. Yo yooo o...

True Detective Sezon 2’de Colin Farrell

HBO’un geçen sezon en çok ses getiren dizilerinden olan True Detective’in ikinci sezonunun ilk sezonundan...

Kapat