• Home
  • keyboard_arrow_right DİZİ
  • keyboard_arrow_right MacGyver Yeniden!

DİZİ

MacGyver Yeniden!

Tachikoma 4 Şubat 2016


Background
share close

geekstra_mac (3)Yanlış duymadınız MacGyver yeniden televizyon ekranlarına dönüyor! Çocukluğumuzun efsane dizisinin yeniden yapımı için CBS pilot siparişi vermiş durumda.

Variety’nin haberine göre pilot bölümünü oyun yazarı Paul Downs Colaizzo yazmış ve orijinal serinin yönetici yapımcısı olan Henry Winkler yine yönetici yapımcı olarak diziye dönüş yapacak.

Saw serilerini ve Furious 7’nin yönetmeni James Wan tafafından yönetilecek pilotun ne zaman yayımlanacağı ile ilgili bir bilgi yok.

Dizinin günümüz için yeniden yorumlanması gerekecek. Dizi ile ilgili beklenti seviyesini ayarlarken dizinin nostaljik etkisini (eminim son 2 yıl içinde oturup bir MacGyver bölümü açıp izlemiş çok da fazla kişi yoktur aramızda ve nostaljik anının hafıza ile çok da alakası olmadığını hatırlamak gerekir), dizinin pilotunu sipariş eden kanalın en büyük hitleri CSI dizileri olan CBS kanalı olduğunu ve 13 yaşındaki genç kızdan 65 yaş üstü emeklilere kadar herkesi kapsayan genel bir izleyici kitlesi için yapılacağını göz önünde bulundurmak gerekiyor.

Diziyi günümüz izleyicisini yakalamak için daha fazla efekt, gösteriş, dövüş, son saniye twistler fln sokuşturmaya, MacGyver’ın ajanlık tarafına aşırı bir ağırlık vermeye çalışarak ve bir Mission Impossible dizisine dönüştürmezler umarım. Saçma sapan yalancı bilim ile aşırı saçma ve uç problemler çözmeye de çalışmasınlar zira o dizi zaten var ve adı Scorpion.

Eski tadını korusunlar. Cana yakın, sessiz sakin bir adam, İsviçre ordu çakısı ve koli bantı…

Geekstra ailesiyle her konuda muhabbet için Facebook Grubumuza bekleriz.
TwitterYoutube ve Google + hesaplarımızdan da bizleri takip ediniz, Seviniz bizi!
Ayrıca Dükkanımıza da bir göz atmayı unutmayın!

Etiketler: .

Previous post

Yorumlar

Bu içeriğe henüz yorum yapılmamış

Yorumunu Yaz

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Bu site çöp yorumlardan kaçınmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinin nasıl kullanıldığını öğrenmek için tıkla.