Çizgi Roman, Film-Dizi, Oyun, Etkinlik haberleri, Cosplay galerileri ve Podcast yayınları!

Melissa McCarthy de Gilmore Girls’e Dönüyor!

Sizi bilmiyorum ama ben Gilmore Girls’ün büyük bir hayranıyım. Diziyi özel kıldığını düşündüğüm karakterler için yazılan diyalogların içerdiği referanslar, masa tenisi maçı gibi hızlıca atılıp tutulan laflar, üç Gilmore nesli arasındaki çatışma, sevginin estetik anlatımı vb. bir çok gerekçe sunabilirim.

Bu sebepler her ne kadar gerçek ve doğru olsa da her şeyin temelinde içimdeki küçük kızın dördüncü bir Gilmore olarak büyümüş olmasının yattığını inkâr edemem.geekstra_gilmore (2)Diziyi izlemiş olanlar hatırlayacaklardır ki Melissa McCarthy şimdiki dev film yıldızı olmadan Gilmore Girls’de Lorelai’ın en yakın arkadaşı olan Sookie karakterini canlandırmıştı.

Dizinin yaratıcısı Amy Sherman-Palladino daha önce de McCarthy’yi projeye dahil etmek istemiş fakat McCarthy yoğun programı nedeniyle kadroya alınamamıştı. Ancak beklenmedik bir şekilde McCarthy’nin programında bir ayarlama yapılmış ve kısa bir cameo ile bile olsa Netflix’in Gilmore Girls projesine dahil olacağı açıklandı.Gilmore GirlsBu açıklama McCarthy tarafından Ellen DeGeneres’in şovunda gerçekleşti, videosunu da aşağıda izleyebilirsiniz.

Netflix’in Gilmore Girls projesi 90 dakikalık 4 bölümden oluşacak ve her bölüm yılın bir mevsimini temsil edecek. Dizinin ne zaman ve ne şekilde yayımlanacağı konusunda henüz bir açıklama yapılmış değil.

Geekstra ailesiyle her konuda muhabbet için Facebook Grubumuza bekleriz.
TwitterYoutube ve Google + hesaplarımızdan da bizleri takip ediniz, Seviniz bizi!
Ayrıca Dükkanımıza da bir göz atmayı unutmayın!


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Loading...
Devamını oku:
Biz Yaparsak Olur EP-03

Selam Gençler! Yeni bir bölüm ve yeni yemekler! Ne yaptınız bu bölümde diye soracak olursanız…...

Kaptan Amerika Kış Askeri Easter Eggleri ve Göndermeleri

Marvel’in fan hizmetine diyecek bir şey yok gıdımızı okşamayı iyi biliyorlar. Kaptan Amerika Kış Aseri...

Kapat