• Home
  • keyboard_arrow_right DİZİ
  • keyboard_arrow_right Melissa McCarthy de Gilmore Girls’e Dönüyor!

DİZİ

Melissa McCarthy de Gilmore Girls’e Dönüyor!

R.ist.T.O. 11 Nisan 2016


Background
share close

Sizi bilmiyorum ama ben Gilmore Girls’ün büyük bir hayranıyım. Diziyi özel kıldığını düşündüğüm karakterler için yazılan diyalogların içerdiği referanslar, masa tenisi maçı gibi hızlıca atılıp tutulan laflar, üç Gilmore nesli arasındaki çatışma, sevginin estetik anlatımı vb. bir çok gerekçe sunabilirim.

Bu sebepler her ne kadar gerçek ve doğru olsa da her şeyin temelinde içimdeki küçük kızın dördüncü bir Gilmore olarak büyümüş olmasının yattığını inkâr edemem.geekstra_gilmore (2)Diziyi izlemiş olanlar hatırlayacaklardır ki Melissa McCarthy şimdiki dev film yıldızı olmadan Gilmore Girls’de Lorelai’ın en yakın arkadaşı olan Sookie karakterini canlandırmıştı.

Dizinin yaratıcısı Amy Sherman-Palladino daha önce de McCarthy’yi projeye dahil etmek istemiş fakat McCarthy yoğun programı nedeniyle kadroya alınamamıştı. Ancak beklenmedik bir şekilde McCarthy’nin programında bir ayarlama yapılmış ve kısa bir cameo ile bile olsa Netflix’in Gilmore Girls projesine dahil olacağı açıklandı.Gilmore GirlsBu açıklama McCarthy tarafından Ellen DeGeneres’in şovunda gerçekleşti, videosunu da aşağıda izleyebilirsiniz.

Netflix’in Gilmore Girls projesi 90 dakikalık 4 bölümden oluşacak ve her bölüm yılın bir mevsimini temsil edecek. Dizinin ne zaman ve ne şekilde yayımlanacağı konusunda henüz bir açıklama yapılmış değil.

Geekstra ailesiyle her konuda muhabbet için Facebook Grubumuza bekleriz.
TwitterYoutube ve Google + hesaplarımızdan da bizleri takip ediniz, Seviniz bizi!
Ayrıca Dükkanımıza da bir göz atmayı unutmayın!

Etiketler: .

Yazar

R.ist.T.O.

İzle, oku, tüket... Tekrarla.

list Arşiv

Background
Previous post

Yorumlar

Bu içeriğe henüz yorum yapılmamış

Yorumunu Yaz

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Bu site çöp yorumlardan kaçınmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinin nasıl kullanıldığını öğrenmek için tıkla.