• Home
  • keyboard_arrow_right DİZİ
  • keyboard_arrow_right Ned Stark Game of Thrones’a Dönüyor Mu?

DİZİ

Ned Stark Game of Thrones’a Dönüyor Mu?

Tachikoma 18 Ocak 2016


Background
share close

Game of Thrones’un ilk sezonu öncesi kitapları okumamış olanlarınız, ilk sezonun sonunda Ned Stark’ın öldürüldüğü sahnede yaşadığınız şoku, ihanet duygusunu ve öfkeyi hatırlıyor musunuz?

6. Sezonuna girecek olan bir dizinin hala en sevilen karakterlerinden biri olan Ned Stark ile ilgili ilginç söylentiler geziniyor.

Ned Stark diziye geri dönüyor!geekstra_ned_stark (1)Evet yeni bir haber değil. Karakterin öldürüldüğü andan bu yana fanlar flashback, rüya vb. sahnelerde yeniden görünmesi ümidini hep yaşattılar. Fakat Sean Bean konuk olduğu Lary King Now’da karakterin diziye dönmesi prequel vs. şeklinde mümkün olacak olsa bile Ned Stark’ı muhtemelen genç bir oyuncunun canlandıracağını tahmin ettiğini söyledi.

Game of Thrones yapım ekibinden sızan haberlere göre gelecek sezonda Bran Stark yeni güçleriyle Westeros’un geçmişini keşfedecek ve Robert’in tahta gelişi anlatılacak. Robert’in isyanında kilit oyunculardan biri olan Ned Stark’ın da tabii ki görünmesi muhtemel fakat bu sahneler için Sean Bean geri çağırılmamış.

Game of Thrones 24 Nisan’da 6. Sezonu ile geri dönüyor. Sizin en çok ölümden dönmesini istediğiniz Game of Thrones karakteri kim?

Geekstra ailesiyle her konuda muhabbet için Facebook Grubumuza bekleriz.
TwitterYoutube ve Google + hesaplarımızdan da bizleri takip ediniz, Seviniz bizi!
Ayrıca Dükkanımıza da bir göz atmayı unutmayın!

Tagged as: .

Previous post

Post comments

This post currently has no comments.

Leave a reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.