Çizgi Roman, Film-Dizi, Oyun, Etkinlik haberleri, Cosplay galerileri ve Podcast yayınları!

Ned Stark Game of Thrones’a Dönüyor Mu?

Game of Thrones’un ilk sezonu öncesi kitapları okumamış olanlarınız, ilk sezonun sonunda Ned Stark’ın öldürüldüğü sahnede yaşadığınız şoku, ihanet duygusunu ve öfkeyi hatırlıyor musunuz?

6. Sezonuna girecek olan bir dizinin hala en sevilen karakterlerinden biri olan Ned Stark ile ilgili ilginç söylentiler geziniyor.

Ned Stark diziye geri dönüyor!geekstra_ned_stark (1)Evet yeni bir haber değil. Karakterin öldürüldüğü andan bu yana fanlar flashback, rüya vb. sahnelerde yeniden görünmesi ümidini hep yaşattılar. Fakat Sean Bean konuk olduğu Lary King Now’da karakterin diziye dönmesi prequel vs. şeklinde mümkün olacak olsa bile Ned Stark’ı muhtemelen genç bir oyuncunun canlandıracağını tahmin ettiğini söyledi.

Game of Thrones yapım ekibinden sızan haberlere göre gelecek sezonda Bran Stark yeni güçleriyle Westeros’un geçmişini keşfedecek ve Robert’in tahta gelişi anlatılacak. Robert’in isyanında kilit oyunculardan biri olan Ned Stark’ın da tabii ki görünmesi muhtemel fakat bu sahneler için Sean Bean geri çağırılmamış.

Game of Thrones 24 Nisan’da 6. Sezonu ile geri dönüyor. Sizin en çok ölümden dönmesini istediğiniz Game of Thrones karakteri kim?

Geekstra ailesiyle her konuda muhabbet için Facebook Grubumuza bekleriz.
TwitterYoutube ve Google + hesaplarımızdan da bizleri takip ediniz, Seviniz bizi!
Ayrıca Dükkanımıza da bir göz atmayı unutmayın!


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Loading...
Devamını oku:
Balkon Keyfi 22 Murat Sönmez ile Muhabbet -3

Balkon keyfi konuğumuz MultiPlayer'ın genel yayın kordinatörü, Murat 'Ejderha' Sönmez ile muhabbetimizin son bölümü ile karşınızdayız!...

Mary Louise Parker Stephen King’in Mr. Mercedes Serisinde Rol Alacak

Mary Louise Parker, benim favori oyuncularımdan. Weeds, Red ve hatta R.I.P.D.’deki performansını bile çok beğeniyorum....

Kapat