• Home
  • keyboard_arrow_right DİZİ
  • keyboard_arrow_right Neil Gaiman ve Bryan Fuller’ın American Gods Setinden Görüntüler

DİZİ

Neil Gaiman ve Bryan Fuller’ın American Gods Setinden Görüntüler

R.ist.T.O. 20 Haziran 2016


Background
share close

Starz, yeni dizisi American Gods’ın ilk set görüntülerini EW aracılığı ile paylaştı. Neil Gaiman’ın aynı adlı romanından uyarlanacak olan dizide Neil Gaiman, Bryan Fuller ile birlikte yapımcılığı da üstleniyor.

Shadow adlı bir sabıkalının Mr. Wednesday’in şoförü olarak işe başlaması sonrası gelişen gizemli ve mistik olaylar, aslında eski mitolojik tanrılar ve modern hayatın var ettiği yeni nesil tanrılar (medya, tekonoloji, vb …) arasındaki hayatta kalma savaşının hazırlığıdır.

Aşağıdaki bar sahnesi Mr. Wednesday ve Shadow’un iş sözleşmelerini yaptıkları anı gösteriyor. Ricky Whittle’ın canlandırdığı Shadow, Pablo Schreiber’ın canlandırdığı Mad Sweeney ile yumruklaşıyor ve Ian McShane’in canlandırdığı Mr. Wednesday de kenardan izliyor.

Diğer karakterleri bilemiyorum ama Ian McShane kesinlikle mükemmel bir tercih olmuş.geekstra_american gods (3)Kitabı çok beğenmiştim ve bu sahnenin daha sıradan bir barda geçiyor olmasını hayal etmiştim doğrusu. Evet timsah motiflerinden kitapta da abartılı bir şekilde bahsediliyor fakat Modern Fantezi kalıbına uyduracağız diye fazlasıyla fantastik ve abartılı görsellere odaklanmazlar umarım…

Dizinin 2017’de ekranlara gelmesi planlanıyor ve yukarıda saydığım Ian McShane, Ricky Whittle, Pablo Schreiber’in dışında Emily Browning, Orlando Jones ve Gillian Anderson gibi isimler de kadroda yer alıyor.

Geekstra ailesiyle her konuda muhabbet için Facebook Grubumuza bekleriz.
TwitterYoutube ve Google + hesaplarımızdan da bizleri takip ediniz, Seviniz bizi!
Bu arada dost sitemiz Paralel Evren Çizgi Roman Dükkanına da göz atın!

Tagged as: .

Author

R.ist.T.O.

İzle, oku, tüket... Tekrarla.

list Archive

Background
Previous post

Post comments

This post currently has no comments.

Leave a reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.